مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در نشست با اصحاب رسانه جزیره عنوان کرد‌:

اصحاب رسانه، رکن اساسی توسعه و تحول در جزیره قشم

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از خبرنگاران به ‌عنوان رکن اساسی توسعه و تحول در جزیره یاد کرد.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، علی درویش‌پور در نشستی که به مناسبت روز خبرنگار با حضور اصحاب رسانه جزیره برگزار شد؛ ضمن تبریک این روز به خبرنگاران اظهار داشت: توسعه و رونق جزیره با وفاق و همراهی خبرنگاران و مسئولان در کنار مردم محقق می‌شود.

وی بر لزوم تجلیل از خدمات شایسته خبرنگاران در طول سال تاکید کرد و گفت: برای دستیابی به مفهوم توسعه اجتماعی، مشارکت مردم لازم است و مردم برای این همراهی نیاز به آگاهی و آشنایی با حقوق خود دارند که لازمه آن، داشتن یک شبکه اطلاع‌رسانی قوی و شفاف است.

این مقام عالی با اشاره به نقش ارزنده خبرنگاران در بازگو کردن واقعیت‌ها و حقوق مردم افزود: خبرنگاران منصف و آگاه در کنار مدیران و مسئولانی که به این ظرفیت ارزشمند واقف‌اند، زمینه پیشرفت و بهبود زندگی مردم را رقم می‌زنند.

درویش‌پور، پیش‌شرط رونق گردشگری جزیره را معرفی شایسته جاذبه‌های قشم در رسانه‌های سراسری کشور  و دنیا دانست و بر لزوم همراهی اصحاب رسانه در این زمینه تاکید کرد.

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در پایان از همدلی به عنوان مصداق بارز معجزه برای عبور از شرایط سخت یاد کرد و خاطرنشان نمود: در شرایط حاد بیماری کرونا، منطقه آزاد قشم در ساخت اماکن درمانی و تامین تجهیزات و نیازهای بیمارستان در کنار کادر درمان بوده و اکنون نقش خبرنگاران در آگاهی‌بخشی و اطلاع‌رسانی در بحث رعایت پروتکل‌های ستاد ملی کرونا برای مهار این پاندمی، بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

در ادامه این جلسه، معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم نیز بیان داشت: اصحاب رسانه با ترویج دانش و آگاهی، دستیابی به مرزهای توسعه و پیشرفت را اماکن پذیر می‌کنند.

زارعی، خبررسانی شایسته را دلیلی برای عملکرد بهتر مسئولان در زمینه خدمت به مردم دانست و گفت: همکاری اصحاب رسانه در این مورد باعث می‌شود دستگاه‌ها و نهادهای دولتی بهتر ماموریت خود را به انجام برسانند.

گفتنی است، در نشست رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با اصحاب رسانه که به مناسبت تجلیل از مقام خبرنگار برگزار شد، اصحاب رسانه و خبرنگاران جزیره ضمن دیدار با علی درویش‌پور، به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.