در نشست مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و استاندار هرمزگان مطرح شد:

اعلام حمایت و پشتیبانی استانداری هرمزگان از توسعه همه‌جانبه جزیره قشم

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و استاندار هرمزگان در دیدار صمیمی با یکدیگر بر لزوم حمایت و پشتیبانی از طرح‌های توسعه‌ای در جزیره قشم تاکید کردند.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، فریدون همتی استاندار هرمزگان در دیدار صمیمی با علی درویش‌پور رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، حمایت استانداری هرمزگان را جهت توسعه، آبادانی و رفع مشکلات مردم قشم با هم‌افزایی نماینده دولت و منطقه آزاد اعلام کرد.

استاندار هرمزگان در این جلسه گفت: با هماهنگی بیشتر جهت تسهیل فرآیند سرمایه‌گذاری، حمایت و رفع موانع تولید در سالی که به فرمان مقام معظم رهبری به نام، «تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» نام گرفته است، می‌توان به تحقق این شعار در جهت کمک به جامعه محلی قشم اقدام کرد.

وی تاکید کرد: با تعامل و هم‌افزایی فرمانداری و منطقه آزاد می‌توان موانع و مشکلات این جزیره که دارای ظرفیت‌های عظیم خدادادی است را مرتفع کرد.

همتی بیان کرد: استان آمادگی دارد با پشتیبانی و حمایت از طرح‌های توسعه‌ای در قشم، فصل جدیدی را در منطقه رقم بزند.

استاندار هرمزگان در پایان یادآور شد: در سایه تعامل و همکاری، هماهنگی و هم‌افزایی می‌توان بسیاری از مشکلات این منطقه را رفع نمود.

گفتنی است، در این نشست علی درویش‌پور رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم نیز با ابراز خرسندی از نگاه حمایتی استاندار هرمزگان به منطقه آزاد قشم گفت: به زودی با برگزاری جلساتی در مرکز استان و‌ قشم، مسائل و مشکلات جزیره مورد بررسی قرار خواهد گرفت و با همکاری و تعامل در رفع موانع و پشتیبانی تلاش مضاعف خواهیم داشت.