افزایش درگاه‌های الکترونیکی پرداخت قبوض تله‌کیش
افزایش درگاه‌های الکترونیکی پرداخت قبوض تله‌کیش

اپراتور تلفن همراه سازمان منطقه آزاد کیش در راستای ارائه بهتر خدمات الکترونیکی به مشترکان تله‌کیش، درگاه‌های پرداخت قبوض را افزایش داد.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، رئیس و عضو هیات امنا اپراتور تلفن همراه سازمان منطقه آزاد کیش در این خصوص گفت: تله‌کیش در راستای اجرای سیاست فاصله‌گذاری اجتماعی با هدف رفاه حال مشترکان، اقدام به افزایش درگاه‌های آنلاین پرداخت قبوض کرد و سرویس پرداخت آنلاین قبوض میان‌ دوره و پایان دوره این اپراتور بر روی اپلیکیشن هف‌هشتاد و سامانه کد دستوری #۷۸۰* راه‌اندازی شده است.

مهدی نجاری افزود: تمامی مشترکان این اپراتور با استفاده از اپلیکیشن هف‌هشتاد که در دو نسخه اندروید و ios پیاده‌سازی شده است، امکان پرداخت غیرحضوری قبوض خود را دارند و برای آن گروه از مشترکان که به دلیل عدم پرداخت بدهی اشتراک تلفن همراه، با قطع سرویس مواجه هستند، امکان برقراری آنی خدمات، در صورت پرداخت از طریق روش‌های غیرحضوری در نظر گرفته شده است.

وی عنوان کرد: با استفاده از سرویس پرداخت آنلاین صورتحساب تلفن همراه از طریق سامانه کد دستوری #۷۸۰*‌، نیازی به نصب اپلیکیشن بر روی گوشی تلفن همراه نبوده و امکان پرداخت از طریق گوشی‌های قدیمی و بدون سیستم عامل نیز یکی از مزیت‌های این روش است.

رئیس و عضو هیات امنا اپراتور تلفن همراه سازمان منطقه آزاد کیش در پایان گفت: مشترکان می‌توانند برای استفاده از این سرویس، با شماره‌گیری کد دستوری #۱*۳*۷۸۰* و انتخاب شماره تلفن همراه خود و یا ورود سایر شماره‌های این اپراتور، پس از انتخاب صورتحساب میان دوره یا پایان دوره، نسبت به پرداخت غیرحضوری صورتحساب اقدام کنند.