انتشار اطلاعیه دعوت به مشارکت در «بورس بین‌الملل مناطق آزاد»

اطلاعيه دعوت به مشاركت در «بورس بین‌الملل مناطق آزاد» برای کلیه متقاضیان اعم از بورس‌ها، شرکت‌های تامین سرمایه، کارگزاری‌ها، شرکت‌های سرمایه‌گذاری، بانک‌ها، بیمه‌ها، هلدینگ‌های تولیدی، صنعتی و تجاری، سازمان‌های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، شرکت‌های سرمایه‌گذاری و توسعه مناطق آزاد منتشر شد.

به گزارش اخبار مناطق آزاد، متن کامل این اطلاعیه به این شرح است:

نظر به صدور مجوز بورس بین‌الملل مناطق آزاد در جلسه مورخ‌۱۴۰۱/۰۶/۰۱ شورای‌عالی بورس و ابلاغیه مورخ‌۱۴۰۱/۰۷/۱۰ سازمان بورس و اوراق بهادار و نشست اخیر هیات موسسین اولیه؛ دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد تجاری-‌صنعتی و ویژه اقتصادی در نظر دارد نسبت به تکمیل و افزایش مشارکت در هیات موسسین اقدام نماید.

سرمایه اولیه این بورس ۳۰میلیون یورو پیش‌بینی شده و متقاضی مشارکت در هیات موسسین می‌بایست منابع/درآمد ارزی با منشا خارجی داشته و صرفا از همان محل نسبت به تامین سهم آورده خود اقدام نماید.

لذا ضروری است متقاضیان واجد شرایط فوق، به منظور اعلام آمادگی رسمی و درخواست مشارکت به عنوان موسس، نسبت به ارسال درخواست مکتوب حداکثر تا تاریخ ۱۹آذرماه‌۱۴۰۱ به مدیریت اجرایی تاسیس بورس بین‌الملل مناطق آزاد، دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد تجاری-‌صنعتی و ویژه اقتصادی اقدام نمایند‌‌.

شایان ذکر است، برای دریافت هرگونه اطلاعات تکمیلی، شماره تلفن‌های ۸۸۷۷۱۰۶۲ و ۷۵۲۰۷۵۴۱ آماده پاسخگویی است.