انتصاب «حمیدرضا مومنی» به عنوان مشاور رئیس‌جمهور در امور مناطق آزاد و ویژه اقتصادی
انتصاب «حمیدرضا مومنی» به عنوان مشاور رئیس‌جمهور در امور مناطق آزاد و ویژه اقتصادی

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رئیس‌جمهور ضمن پذیرش استعفای مرتضی بانک، «حمیدرضا مومنی» را به عنوان «مشاور رئیس‌جمهور در امور مناطق آزاد تجاری-‌صنعتی و ویژه اقتصادی» منصوب کرد.

به گزارش اخبار آزاد مناطق به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، رئیس‌جمهور در پاسخ نامه درخواست مرتضی بانک درخصوص «استعفا از سمت مشاور رئیس‌جمهور در امور مناطق آزاد تجاری-‌صنعتی و ویژه اقتصادی»، نوشت:

«با پذیرش پایان یافتن فعالیت شما به دلیل بازنشستگی و مجوز مقام معظم رهبری مدظله العالی مبنی بر ادامه کار تا یافتن فرد مناسب برای تصدی این مسئولیت، از زحمات بی‌شائبه جنابعالی در طول مدت خدمت تشکر و قدردانی می‌کنم و برایتان آرزوی توفیق دارم.»

دکتر روحانی همچنین در حکمی «حمیدرضا مومنی» را به عنوان «مشاور رئیس‌جمهور در امور مناطق آزاد تجاری-‌صنعتی و ویژه اقتصادی» منصوب کرد.

متن حکم حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای حمیدرضا مومنی

نظر به مراتب تعهد و سوابق ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان «مشاور رئیس‌جمهور در امور مناطق آزاد تجاری-‌صنعتی و ویژه اقتصادی» منصوب می‌شوید.

توفیق شما را در انجام وظایف محوله با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در خدمت به اسلام و ملت شریف ایران از خداوند بزرگ مسالت می‌نمایم.

حسن روحانی

رئیس جمهوری اسلامی ایران