انتصاب دبیر جدید شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی
انتصاب دبیر جدید شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی

وزیر امور اقتصادی و دارایی در حکمی «حمیدرضا مومنی ازندریانی» را به سمت «دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری-‌صنعتی و ویژه اقتصادی» منصوب کرد‌.

به گزارش اخبار آزاد مناطق؛ «فرهاد دژپسند» در این حکم آورده است:‌

نظر به تخصص، دانش و توانمندی‌های ارزنده جنابعالی و در اجرای مفاد تبصره ماده‌(۲۳) قانون برنامه ۵ساله ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران، به موجب این حکم به سمت دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری-‌صنعتی و ویژه اقتصادی منصوب می‌شوید‌.

با توجه به نقش کلیدی مناطق آزاد تجاری-‌صنعتی و ویژه اقتصادی در رشد و توسعه اقتصادی کشور، اجرای برنامه‌های دولت دوازدهم و تولید و اشتغال، امید است با اتکال به خداوند متعال و با همکاری مدیران مناطق آزاد و کارشناسان و صاحب‌نظران این حوزه در ایفای وظایف و پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و شورای یاد شده موفق و مؤید باشید. توفیق و سربلندی شما را در تقویت عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و انجام وظایف محوله از خداوند منان مسئلت می‌نمایم‌.

لازم به ذکر است، از مهم‌ترین سوابق کاری «حمیدرضا مومنی ازندریانی» می‌توان به «معاونت برنامه‌ریزی و اداری مالی استانداری خراسان»، «مشاور استانداران همدان و خراسان رضوی»، «مدیرکل امور اقتصادی استانداری‌های وزارت کشور»، «مدیرعامل شرکت کویر تایر» و «ریاست هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم» اشاره کرد.

گفتنی است؛ پیش از وی، مرتضی بانک این مسئولیت را برعهده داشت.