در سومین روز از برگزاری نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی ایران صورت گرفت:

بازدید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از ایران اکسپو‌۲۰۲۳

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از پنجمین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی ایران با عنوان ایران اکسپو‌۲۰۲۳، بازدید کرد.

به گزارش اخبار مناطق آزاد، عادل پیغامی در سومین روز از نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی ایران با حضور در این نمایشگاه، ضمن بازدید از غرفه‌های مختلف این نمایشگاه، به مذاکره با سرمایه‌گذاران و بازدیدکنندگان از غرفه سازمان منطقه آزاد قشم پرداخت.

براساس این گزارش، در پنجمین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی ایران، ۵۰بسته آماده سرمایه‌گذاری به ارزش ۶۷۰هزار میلیارد ریال برای ارائه به فعالان اقتصادی علاقه‌مند به حضور در قشم آماده شده و به بازدیدکنندگان عرضه می‌گردد.

همچنین، شرکت‌های ویسمن فراورش قشم (تولید محصولات پلیمری)، تبسم ساحل قشم (ماهی تزیینی)، پیرامون سیستم قشم (ساخت آنالایزر مورد‌استفاده در صنعت نیروگاهی، نفت، گاز و پتروشیمی)، پارس بهین پالایش (تولید قیر)، هلدینگ آریاشیک تجارت و شرکت بین‌المللی کارن زیما و صداقت قشم، از مهم‌ترین شرکت‌های فعال در منطقه آزاد قشم هستند که در این نمایشگاه حضور دارند.

گفتنی است، منطقه آزاد قشم در غرفه شماره‌۷ سالنA38 پنجمین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی جمهوری اسلامی ایران از تاریخ ۱۷ تا ۲۰اردیبهشت‌ماه‌۱۴۰۲، پذیرای حضور سرمایه‌گذاران و بازدیدکنندگان علاقه‌مند است.