مشاور رئیس‌جمهور در جمع طلایی‌پوشان آبادان تاکید کرد:

برزیل ایران باید بیش از پیش مورد حمایت قرار گیرد

مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری-‌صنعتی و ویژه اقتصادی به همراه رئیس فدراسیون فوتبال با مسئولین و اعضای تیم فوتبال صنعت نفت آبادان دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش اخبار مناطق آزاد، تیم فوتبال صنعت نفت آبادان دیروز (۲آذرماه) در محل هتل استقلال تهران میزبان «سعید محمد» دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و «شهاب‌الدین عزیزی‌خادم» رئیس فدراسیون فوتبال بود.

سعید محمد در جمع طلایی‌پوشان آبادانی گفت: تیم صنعت نفت آبادان تیمی ریشه‌دار و از سرمایه‌های ورزشی کشور به شمار می‌رود و باید بیش از پیش مورد حمایت قرار گیرد‌‌.

وی در این دیدار بر لزوم حمایت از این تیم تاکید کرد و افزود: با توجه به قرارگیری این تیم در محدوده منطقه آزاد اروند و حمایت از آن برای رسیدن به جایگاه اصلی خود، سازمان منطقه آزاد اروند تمام تلاش خود را در راستای حمایت از این تیم به‌کار خواهد گرفت؛ هرچند مسئولیت اصلی تیم با منطقه آزاد اروند نیست، اما به عنوان یک حامی این کار را به انجام خواهد رساند.

مشاور رئیس‌جمهور اظهار داشت: ما در این دیدار به دنبال یافتن راهکار مناسب برای برون‌رفت این تیم از وضعیت کنونی (مشکل مالی) بحث و تبادل‌نظر کردیم.

سعید محمد با تاکید بر اینکه اروندنشینان حق بزرگی به گردن ما دارند بیان کرد: به طور حتم با کمک‌هایی که به تیم صنعت نفت به انجام خواهیم رساند و انگیزه بسیار بالایی که در میان بازیکنان دیدیم، برزیل ایران وضعیت خیلی خوبی پیدا کند.

مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری-‌صنعتی و ویژه اقتصادی در پایان با اشاره به مصوبه مجلس شورای اسلامی مبنی بر عدم امکان حمایت وزارت نفت از تیم‌های نفتی تصریح کرد: در حال تلاش هستیم تا این مشکل را از طریق راه‌های قانونی دنبال و حل و فصل کنیم.

گفتنی است، حضور مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری-‌صنعتی و ویژه اقتصادی و رئیس فدراسیون فوتبال در جمع طلایی‌پوشان، پیرو پیگیری‌های جهانگیر کی‌شمس مدیرعامل موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت در راستای برطرف نمون مشکل‌های صنعت نفت آبادان انجام شد که در این دیدار مشکل‌های مبتلابه تیم مورد بحث و بررسی قرار گرفت.