با حضور مشاور رئیس‌جمهور و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم انجام شد:

برگزاری جلسه هماهنگی پنجمین دوره افتتاح پروژه‌های منطقه آزاد قشم توسط رئیس‌جمهور

با حضور مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری-‌صنعتی و ویژه اقتصادی، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و مدیران عامل سایر مناطق آزاد کشور، جلسه هماهنگی پنجمین دوره افتتاحات مناطق آزاد کشور که توسط رئیس‌جمهور افتتاح می‌شود؛ برگزار شد.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، در این جلسه که با حضور علی درویش‌پور و جمعی از معاونان و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم برگزار شد، آخرین وضعیت پروژه‌های قابل افتتاح و همچنین پروژه‌های جدید آماده کلنگ‌زنی در پنجمین رویداد افتتاح‌های ریاست جمهوری در منطقه آزاد قشم مورد بررسی قرار گرفت.

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در این جلسه با تاکید بر ضرورت پایش مستمر وضعیت آمادگی پروژه‌های مختلف جهت حضور در دور پنجم افتتاح‌های ریاست جمهوری، اظهار کرد: تامین زیرساخت‌ها و حل مشکلات مرتبط با پروژه‌های اقتصادی، عمرانی، گردشگری و… جهت آماده‌سازی و افتتاح آنها توسط ریاست جمهوری باید با سرعت و جدیت دنبال شود.

براساس این گزارش، در این جلسه که با حضور مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری-‌صنعتی و ویژه اقتصادی برگزار شد، روسای مناطق آزاد کشور گزارشی از آخرین وضعیت پروژه‌های قابل افتتاح و آماده کلنگ‌زنی مناطق را ارائه کردند.

گفتنی است، منطقه آزاد قشم پیش از این در چهار مرحله از افتتاح‌های ریاست دولت تدبیر و امید با ۶۳پروژه به اعتباری بالغ بر ۶۴هزار و ۶۷۰میلیارد ریال و سرمایه‌گذاری ارزی ۲۸۱میلیون دلار و ۲۶۰میلیون یورو در دو بخش دولتی و خصوصی حضور داشته است.