با حضور دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی انجام می‌شود:

برگزاری نشست مدیران عامل سازمان‌های مناطق آزاد در جزیره قشم

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به منظور بازدید از پروژه‌های زیرساختی، نفت و انرژی و همچنین حضور در نشست مدیران عامل سازمان‌های مناطق آزاد، چهارشنبه (29اردیبهشت‌ماه) به منطقه آزاد قشم سفر می‌کند.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، این پانزدهمین سفر حمیدرضا مومنی به مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از زمان انتصاب وی برای رسیدگی به امور این مناطق و دیدار بی‌واسطه با فعالان اقتصادی و سرمایه‌گذاران مناطق با هدف پشتیبانی و مانع‌زدایی از روند تولید و سرمایه‌گذاری است.

براساس این گزارش، قرار است در نشست شورای مدیران عامل سازمان‌های مناطق آزاد در روز چهارشنبه به میزبانی منطقه آزاد قشم، مواردی همچون تامین مالی در مناطق آزاد و نیز راهبردهای بخش پولی و مالی با مشارکت بخش خصوصی در جزیره قشم ارزیابی و برای آن تصمیم‌گیری شود‌‌.

لازم به ذکر است، مسئله تامین مالی در مناطق آزاد کشور ازجمله موضوعاتی است که همواره مورد تاکید دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی بوده است.

همچنین، با دستور «حمیدرضا مومنی» مشاور رییس جمهور مقرر شده است تا با حضور تنی چند از مدیران حوزه پولی بانکی کشور در حاشیه این سفر، نشستی با جوامع اقتصادی فعال جزیره قشم با هدف ارائه خدمات و راهکارهای تامین مالی برای پروژه‌های سرمایه‌گذاری قشم برگزار شود.