مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در آیین غبارروبی گلزار شهدا مطرح کرد:

بهره‌برداری از طرح احداث و ساماندهی گلزار شهدای قشم تا هفته دفاع مقدس

همزمان با سوم خردادماه سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر، آیین غبارروبی و آغاز عملیات احداث گلزار شهدای قشم با حضور رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، فرماندار شهرستان، فرمانده سپاه و مدیرکل بنیاد شهید استان هرمزگان در محل امامزاده سیدمظفر برگزار شد.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، علی درویش‌پور در این مراسم اظهار کرد: آزادسازی خرمشهر یکی از رخدادهای بزرگ در خاطرات جمعی تمامی ایرانیان است که پیام مقاومت، ایثار و از خودگذشتگی را به اقصی نقاط جهان صادر کرد.

وی افزود: امروز نام و نشان شهدا نه بر سر کوچه‌ها و خیابان‌ها، که در قلب همه مردم حک شده است و باید از هر فرصتی برای ادای احترام به مقام والای شهدا استفاده نمود.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم درباره ساماندهی گلزار شهدا، تصریح کرد: پروژه احداث و ساماندهی گلزار شهدای قشم که یکی از خواسته‌های به حق خانواده شهدا بود؛ که امروز با سرعت مراحل بازطراحی و احداث را طی کرده و به مناسبت هفته دفاع مقدس آماده بهره‌برداری می شود.

براساس این گزارش، پس از پایان آیین غبارروبی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به همراه فرماندار، فرمانده سپاه و مدیرکل بنیاد شهید استان هرمزگان با خانواده شهید محمد بازماندگان قشمی دیدار کردند.

درویش پور در این دیدار گفت: بی‌شک هرچه امروز داریم مدیون شجاعت‌ها و برکت وجود پرخیر شهیدانی است که برای حفاظت از مرزهای کشور جان خود را جهت پاسداشت از کیان و موجودیت این آب و خاک در طَبَق اخلاص گذاشتند.

گفتنی است؛ در این مراسم علی درویش‌پور رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، علیرضا نصری فرماندار شهرستان، حجت امیری‌کیا فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران قشم، عطا ناوکی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان به همراه جمعی از معاونان و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم و مسئولان شهرستانی حضور داشتند.