بهره‌مندی از فرهنگسرای جزیره جهت معرفی هنرمندانه ظرفیت‌های قشم
بهره‌مندی از فرهنگسرای جزیره جهت معرفی هنرمندانه ظرفیت‌های قشم

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: هنر، کوتاه‌ترین مسیر و شیرین‌ترین بیان برای برقراری ارتباط و انتقال مفاهیم به مخاطبان و نسل‌های مختلف است.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، علی درویش‌پور در حاشیه افتتاح فرهنگسرای جزیره قشم و در گفت‌وگو با صدا و سیما اظهار کرد: افتتاح فرهنگسرای جزیره در محیطی به مساحت ۳۵هزار مترمربع می‌تواند به معرفی بهتر ظرفیت‌های موجود در جزیره قشم با استفاده از زبان هنر کمک کند.

وی ادامه داد: با هم‌اندیشی و هم‌افزایی هنرمندان عرصه‌های مختلف جزیره قشم می‌توان این فرهنگسرا را به محلی جهت تبادل افکار، پرورش ایده‌های جدید و خلاقانه و همچنین آموزش فعالیت‌های هنری تبدیل نمود.

درویش‌پور تصریح کرد: با مشارکت هنرمندان، انجمن‌ها، کانون‌ها و جمع‌های هنری مختلف می‌توان ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود در جزیره به‌ویژه در حوزه‌های فرهنگ، هنر، آداب و رسوم را بهتر به گردشگران داخلی و خارجی معرفی کرد.

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در پایان خاطرنشان کرد: این فرهنگسرا با مشارکت مردم و اهالی هنر می‌تواند به مکانی جهت معرفی فرهنگ تاریخی و هنر ریشه‌دار جزیره به گردشگران داخلی و خارجی تبدیل شود.