در بازدید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی از شرکت زاج‌آهن صورت گرفت:

تقدیر از واحد تولیدی و صادرکننده صنعتی منطقه آزاد انزلی

علی اوسط اکبری مقدم رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی به همراه معاون اقتصادی و مدیران این سازمان، از شرکت تولیدی-صادراتی زاج آهن که در شهرک صنعتی ناحیه یک منطقه واقع شده، بازدید به عمل آورد.

به گزارش اخبار مناطق آزاد، این دیدار که در راستای بازدیدهای میدانی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی از شرکت‌های تولیدی و فعالین اقتصادی مشغول به فعالیت در سطح منطقه صورت گرفت، به منظور بررسی مسائل و دغدغه‌های این واحد تولیدی-صادراتی انجام شد، که در نهایت دستورات مقتضی به بخش‌های مختلف سازمان جهت پیگیری امور از نهادهای همکار استانی و کشوری صادر گردید.

بنا بر این گزارش، شرکت زاج آهن‌، ظرف ماه‌های اخیر محصولات تولیدی خود را که مشتمل بر انواع میخ و مفتول‌های آهنی می‌باشد، به بازارهای کشورهای عراق، جمهوری آذربایجان، افغانستان و گرجستان صادره نموده است.

نکته جالب توجه اینکه شرکت مزبور به صورت هفتگی محموله‌های صادراتی خود را به کشورهای مختلف صادر می‌کند؛ موضوعی که مورد تقدیر مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی قرار گرفت که در واحد تولیدی با فضایی اندک نسبت به شرکت‌های بزرگ، نتایج بسیار خوبی در زمینه صادرات و درآمدزایی ارزی حاصل شده است.