مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در دیدار با مردم شهر طبل بیان کرد:

توسعه متوازن و پایدار غرب جزیره در دستورکار سازمان منطقه آزاد قشم

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: غرب جزیره قشم دارای ظرفیت‌های استثنایی در حوزه محصولات دریامحور و جاذبه‌های طبیعی و گردشگری است که با برنامه‌ریزی هدفمند در آینده می‌توان مسیر تحول این منطقه را با سرعت بیشتری طی کرد.

به گزارش اخبار مناطق آزاد، افشار فتح‌الهی در دیدار با مردم شهر طبل اظهار داشت: افتخار ما در دولت مردمی آیت‌الله رئیسی این است که در کنار مردم به عنوان سرمایه‌های اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایستاده‌ایم و مشغول خدمت به آنها هستیم.

وی ادامه داد: خوشبختانه با برنامه‌ریزی صورت گرفته و تقسیم کار انجام شده با وزارت نیرو، سه نقطه برای احداث آب شیرین‌کن در بخش‌های مختلف جزیره پیش‌بینی شده و به مرور و پس از سال‌ها تلاش مسئله آب تمام نقاط جزیره قشم درحال حل شدن است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم تصریح کرد: در حوزه‌های تامین آب شرب، بهسازی و احداث جاده و بزرگراه و همچنین اجرای طرح مسکن جوانان جزیره قشم پروژه‌های بزرگ و خوبی درحال انجام است و با برنامه‌ریزی صورت گرفته این برنامه‌ها با سرعت بیشتری اجرایی خواهد شد.

به گفته فتح‌الهی؛ مجموعه سازمان منطقه آزاد قشم در دوره جدید و دولت مردمی آیت‌الله رئیسی، این اعتقاد را دارد که اگر قرار باشد توسعه‌ای اتفاق بیافتد که برای اقتصاد ملی منافعی به همراه داشته باشد، در ابتدا باید مردم جزیره قشم از آن بهره‌مند شوند.

وی با اشاره به ظرفیت‌های بسیار خوب موجود در غرب جزیره اظهار کرد: غرب جزیره قشم از ظرفیت‌های استثنایی در حوزه تولید محصولات دریامحور و جاذبه‌های طبیعی و گردشگری برخوردار است که می‌تواند به بهبود وضعیت اقتصادی ساکنان و افزایش کیفیت زندگی جزیره‌نشینان کمک کند.

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در پایان خاطرنشان کرد: برنامه‌های ویژه‌ای برای توسعه متوازن و پایدار نقاط غربی جزیره پیش‌بینی شده که در آینده نزدیک و پس از بررسی‌های کارشناسی اجرا خواهد شد.