حضور مناطق آزاد ایران در نمایشگاه گردشگری فیتور۲۰۲۰ اسپانیا

نمایشگاه فیتور2020 اسپانیا‌، به عنوان یکی از بزرگترین و مهم‌ترین نمایشگاه‌های صنعت گردشگری در دنیا، روز دوم بهمن‌ماه‌98 در حالی چهلمین دوره از برپایی خود را آغاز کرده است که نمایندگانی از مناطق آزاد جمهوری اسلامی ایران نیز در این نمایشگاه حضور دارند.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، در این نمایشگاه که از روز دوم تا ششم تا بهمن ماه (۲۲ـ۲۶ژانویه‌۲۰۲۰) در شهر مادرید پایتخت اسپانیا برپا شده، نمایندگانی متشکل از معاون فرهنگی، گردشگری و صنایع خلاق دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و سازمان‌های مناطق آزاد تجاری-‌صنعتی ارس، کیش، اروند و قشم حضور دارند و ظرفیت‌ها و توانمندی‌های این مناطق در حوزه‌های جذب توریست، سرمایه‌گذاری در بخش‌های هتلداری و مقاصد پروازی و معرفی جاذبه‌های گردشگری را به نمایش گذاشته‌اند.

این نمایشگاه با هدف ایجاد ارتباطات مهم در سطح جهانی و با هدف توسعه راهبردهای آینده صنعت گردشگری و براساس نیازهای مخاطبان و مشتریان این صنعت هر ساله در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی IFEMA در شهر مادرید برگزار می‌شود.

«نمایشگاه فیتور اسپانیا» یکی از بزرگترین نمایشگاه‌ها در زمینه صنعت گردشگری است. شرکت‌کنندگان این نمایشگاه عمدتا فعالان گردشگری از کشورهای آمریکای لاتین، پرتغال، اسپانیا، آفریقا و آسیا هستند که با هدف معرفی جاذبه‌های گردشگری و توسعه ارتباط بین کشورهای مختلف گرد هم می‌آیند. در واقع فیتور فرصت مناسبی را برای ارائه خدمات گردشگری، معرفی محصولاتی مانند تورهای متنوع به مقاصد مختلف و بازاریابی جهت جذب توریست در اختیار شرکت‌کنندگان قرار می‌دهد. نمایشگاه فیتور‌۲۰۲۰ نیز مانند سال‌های گذشته در پنج روز برای متخصصین و بازدیدکنند گان عادی قابل مراجعه است:

– روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه: ۲۲ الی ۲۴ژانویه‌۲۰۲۰ برابر با ۲ الی۴بهمن‌ماه‌۱۳۹۸ از ساعت ۱۰صبح تا ۷بعدازظهر، فقط جهت مراجعه بازدیدکنندگان و متخصصین حرفه گردشگری.

– روز شنبه: ۲۵ژانویه برابر با ۵بهمن‌ماه‌۱۳۹۸ از ساعت ۱۰صبح الی ۸بعدازظهر جهت مراجعه عموم مردم و متخصصین حرفه گردشگری.

– روز یکشنبه ۲۶ژانویه برابر با ۶بهمن‌ماه‌۱۳۹۸ از ساعت ۱۰صبح تا ۶بعدازظهر جهت مراجعه عموم مردم و متخصصین حرفه گردشگری.