عضو کمیسیون جهش تولید مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:

دوگانگی مدیریت برای مناطق آزاد مصیبت است

عضو کمیسیون جهش تولید و نظارت بر اجرای اصل‌44 قانون اساسی مجلس شورای اسلامی گفت: دوگانگی مدیریت در مناطق آزاد یک مصیبت است که نیازمند است شخصی در جایگاه رئیس دولت سریع تر برای حل آن اقدام کند‌‌.

به گزارش اخبار مناطق آژاد، الیاس نادران در نشست اعضای کمیسیون جهش تولید مجلس یازدهم با رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، اظهار داشت: برای حل برخی مسائل و مشکلات موجود در مناطق آزاد باید پیگیری‌های ویژه‌ای صورت بگیرد‌.

وی تصریح کرد: اینکه گفته می‌شود مناطق آزاد نتوانسته‌اند به ماموریت‌های اصلی خود عمل کنند، از آسیب‌هایی است که برای رفع آن نیازمند گسترش سطح تعاملات میان بخش‌های مختلف دولت، مناطق آزاد و نمایندگان مجلس است‌.

این نماینده مجلس اضافه کرد: با وجود مدیریت‌های موازی و دوگانگی مدیریت در مناطق آزاد کشور، مردم و مدیرانی که به فکر پیشرفت و توسعه هستند، بیشترین آسیب را می‌بینند‌.

نادران تاکید نمود: دوگانگی مدیریت در مناطق آزاد یک مصیبت است که نیازمند است شخصی در جایگاه رئیس دولت سریع‌تر برای حل آن اقدام کند‌‌.

عضو کمیسیون جهش تولید و نظارت بر اجرای اصل‌۴۴ قانون اساسی مجلس یازدهم شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: ساکنان جزیره قشم، مردمی لایق، مهربان و همراه با نظام جمهوری اسلامی هستند و وجود آنها در این منطقه یک ظرفیت بسیار خوب برای پیشرفت و توسعه هستند که به دلیل برخی کمبودها از سال‌های گذشته، آن‌طور که شایسته است از خدمات نظام بهره نبرده‌اند.