دیدار مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با رئیس دادگستری و دادستان شهرستان قشم
دیدار مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با رئیس دادگستری و دادستان شهرستان قشم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به همراه جمعی از مدیران این سازمان از زحمات مسئولان قضایی شهرستان قشم تقدیر و قدردانی کرد.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، حمیدرضا مومنی به مناسبت گرامیداشت هفته قوه قضاییه با حضور در محل دادگستری و دادسرای شهرستان قشم با رئیس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب این شهرستان دیدار کرد.

مومنی در این دیدارها ضمن تبریک هفته قوه قضاییه با تشکر از زحمات مسئولان قضایی شهرستان و آرزوی توفیق در انجام امور محوله، گفت: دستگاه قضایی در راستای اجرای درست قانون در این منطقه و کمک به رفع معضلات و مشکلات، به جهت داشتن نقش اصلی در برخورد با جرائم، تخلفات و ناهنجاری های گوناگون اهمیت بسزا و قابل توجهی دارد.

وی ادامه داد: جایگاه دستگاه قضایی در جامعه از حساسیت و اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و تعامل و همکاری بین مدیریت‌های مختلف این سازمان با مقام‌های قضایی موجب ایجاد آرامش و آسایش در جامعه می‌شود.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم تصریح کرد: سازمان منطقه آزاد قشم در بحث حفاظت از اراضی ملی و دولتی جزیره آماده هرگونه همکاری و همراهی با دستگاه قضایی شهرستان است و با حمایت‌های قانونی صورت گرفته شاهد هستیم که عملکرد خوبی در زمینه رفع تصرف اراضی ملی صورت گرفته و دست افراد طمع کار و سودجو از اموال و اراضی ملی کوتاه می‌شود.

مسئولان قضایی شهرستان قشم نیز در این دیدارها از زحمات و تلاش‌های صورت گرفته در منطقه آزاد در زمینه رفع تصرف اراضی ملی و اقدامات سودجویان قدردانی کرده و اعلام کردند: با همراهی و همدلی ایجاد شده میان سازمان منطقه آزاد قشم و دستگاه قضایی شاهد شفافیت بیشتر در مسائل مختلف هستیم و این موضوع جای تقدیر دارد.

رئیس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قشم همچنین اعلام کردند که در موضوع زمین‌خواری و تصرف غیرقانونی اراضی ملی و دولتی جزیره بدون هیچ ملاحظه‌ای و با تمام قوا با متخلفان برخورد قضایی متناسب صورت خواهد گرفت.