رفع تصرف ۱۹٫۴هزار مترمربع اراضی خالصه دولتی در روستای کردوا جزیره قشم
رفع تصرف ۱۹٫۴هزار مترمربع اراضی خالصه دولتی در روستای کردوا جزیره قشم

رئیس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف اراضی خالصه دولتی واقع در خارج از محدوده طرح هادی روستای کردوا قشم به مساحت 19هزار و 400مترمربع از سوی این یگان خبر داد.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، مصطفی مازندرانی با اعلام این خبر گفت: رفع تصرف این اراضی که ارزش تقریبی آنها بالغ بر ۱۹میلیارد و ۴۰۰میلیون ریال برآورد شده است، وفق دستور دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان قشم و در معیت مامورین پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی شهرستان قشم انجام شد.

وی افزود: عملیات رفع تصرف این اراضی که از سوی ماموران این یگان انجام شد با همکاری رئیس شورای اسلامی روستای کردوا بدون حادثه یا مشکلی صورت گرفت و تابلو هشدار نیز در آن محل نصب شد‌‌.

رئیس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم با تاکید بر تداوم اینگونه اقدامات برای احقاق حقوق مردم جزیره از حمایت های قانونی رضا صفایی دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان قشم و همچنین از فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان قشم و سایر مسئولینی که در این امر با یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم همکاری داشته‌اند، صمیمانه تقدیر و تشکر کرد.