در جریان بازدید میدانی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی انجام شد:

رفع موانع تولید از چند واحد تولیدی-صنعتی منطقه آزاد انزلی

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی به همراه معاون و مدیران معاونت اقتصادی و سرمایه‌گذاری این سازمان، از چند واحد تولیدی-صنعتی در محدوده منطقه آزاد انزلی بازدید به عمل آورد.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی با حضور در شهرک صنعتی شماره‌۲‌، ابتدا از شرکت «واروم گروپ» یکی از بزرگترین شرکت‌های تولید تجهیزات برقی ضد‌حریق و انفجار که با سرمایه‌گذاری خارجی فعالیت می‌کند، بازدید به عمل آورد و نسبت به رفع برخی موانع و مشکلات این شرکت دستورات لازم را صادر کرد.

در ادامه، بازدید از مجموعه تولیدی «توانگران صنعتی ونوس» در طالب‌آباد از دیگر برنامه‌های بازدید میدانی از واحد‌های تولیدی علی اوسط اکبری مقدم بود. این واحد، تولید‌کننده انواع لوازم خانگی و آب گرم‌کن‌های برقی بوده که با ایجاد فرصت اشتغال مستقیم برای ۲۵نفر، در بخش تولید ملی و صادراتی فعالیت می‌کند.

رئیس هیات مدیره سازمان منطقه آزاد انزلی در ادامه روند این بازدید میدانی، از مجموعه تولید آرد «ایران پادنگ» بازدید به عمل آورد.

بنا بر این گزارش، بررسی تامین گندم مورد نیاز این واحد تولیدی و سرعت‌بخشی در روند توزیع آرد در سطح استان گیلان، از مواردی بود که با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی مورد بررسی قرار گرفته و دستورات مقتضی ابلاغ گردید.

گفتنی است، شرکت ایران پادنگ از سال‌۱۳۶۴ به عنوان یکی از قدیمی‌ترین واحدهای تولیدی در محدوده منطقه آزاد انزلی فعالیت می‌کند.