مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم اظهار داشت:

روابط عمومی تحلیلگر، جریان‌ساز تصمیم‌های مدیریتی

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در دیدار با کارکنان روابط عمومی و امور بین‌الملل این سازمان به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی گفت: روابط عمومی با تحلیل منطقی اطلاعات، جریان‌ساز تصمیم‌های‌ مدیریتی در سازمان‌ها است.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، علی درویش‌پور به مناسبت گرامیداشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی، صبح امروز (۲۷اردیبهشت‌ماه) با کارکنان روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم دیدار کرد.

وی ضمن تبریک این روز، از زحمات مدیریت روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم در انعکاس اخبار  عملکردهای منطقه در سطح کشور تقدیر کرد و بیان داشت: روابط عمومی با دیدگاه چندوجهی و اِشرافی که بر تمام اتفاقات و مناسبات منطقه‌ای دارد، جریان‌ساز تصمیم‌های مدیریتی و سازمانی است.

رئیس هیات مدیره سازمان منطقه آزاد قشم همچنین بر نقش ویژه‌ای که روابط عمومی‌ها بر تحول نگرش جوامع دارند، تاکید کرد و افزود: در دنیای امروز، سازمانی موفق است که فرصت‌ها را تشخیص داده و با نوآوری و خلاقیت، نگرش جامعه را متحول کند.

درویش‌پور ادامه داد: روابط عمومی‌های کلیشه‌ای و سنتی نمی‌توانند در ساختار رو‌به رشد تکنولوژی و ارتباطات در عصر حاضر موفق عمل کنند و باید با نوآوری و خلاقیت در کنار تحلیل درست از داده‌های موجود، برند سازمان خود را در کشور مطرح و طراحی کنند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در پایان، تاثیرپذیری جوامع بشری از شبکه‌های خبری را غیرقابل‌انکار دانست و گفت: با استفاده از ظرفیت روابط عمومی، محتواسازی نوآورانه و جهت‌دهی خبری مناسب، می‌توان به ‌سوی معرفی برند گردشگری قشم به مردم کشور و دنیا گام برداشت.