سامانه رسیدگی به شکایات مردمی در سایت سازمان منطقه آزاد قشم راه‌اندازی شد

مدیر بازرسی عملکرد و رسیدگی به شکایات سازمان منطقه آزاد قشم از راه‌اندازی سامانه رسیدگی به شکایات مردمی، سامانه سامد، پنل پیامکی اختصاصی، تلفن گویای ۲۴ساعته و نصب صندوق انتقادات در این سازمان، خبر داد. به گزارش اخبار آزاد مناطق، حامد افضلی‌نیکو با اشاره به تاکید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به مدیریت جدید مبنی […]

مدیر بازرسی عملکرد و رسیدگی به شکایات سازمان منطقه آزاد قشم از راه‌اندازی سامانه رسیدگی به شکایات مردمی، سامانه سامد، پنل پیامکی اختصاصی، تلفن گویای ۲۴ساعته و نصب صندوق انتقادات در این سازمان، خبر داد.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، حامد افضلی‌نیکو با اشاره به تاکید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به مدیریت جدید مبنی بر تکریم ارباب‌رجوع و جلب رضایت مراجعین، بیان کرد: سامانه رسیدگی به شکایات مردمی با هدف دسترسی آسان مردم به اعلام شکایات، انتقادات و پیشنهادات درخصوص تمامی واحدهای سازمان و شرکت‌های تابعه، همچنین هرگونه فعالیتی که به سازمان منطقه آزاد قشم مربوط می‌شود، راه‌اندازی شد.

افضلی نیکو افزود: رضایتمندی ارباب‌رجوع، تسهیل در پاسخگویی، عدم‌نیاز به مراجعه حضوری ارباب‌رجوع و صرفه‌جویی در زمان و هزینه رفت و آمد، از اهداف دیگر راه‌اندازی این سامانه می‌باشد.

مدیر بازرسی عملکرد و رسیدگی به شکایات سازمان منطقه آزاد قشم گفت: در همین راستا، سامانه سامد (مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری)، پنل پیامکی اختصاصی مدیریت بازرسی و سامانه ۲۴ساعته تلفن گویا نیز آغاز به کار کرده و همراه با این فعالیت‌ها، این مدیریت اقدام به نصب صندوق‌های پیشنهادات، انتقادات و دریافت شکایات در هر یک از واحدهای زیرمجموعه سازمان نیز، نموده است.

به گفته افضلی‌نیکو، پاسخگویی به شکایاتی که از طریق وب‌سایت سازمان منطقه آزاد قشم و سامانه سامد ثبت می‌شود، با استفاده از کد رهگیری که به متقاضی داده می‌شود، قابل پیگیری بوده و جواب از همین طریق ارسال خواهد شد.

وی با اشاره به نحوه پاسخگویی به شکایات سامانه ۲۴ساعته تلفن گویا گفت: جوابیه این شکایات نیز از طریق سامانه پیامکی پیگیری و اعلام می‌شود.

مدیر بازرسی عملکرد و رسیدگی به شکایات سازمان منطقه آزاد قشم همچنین با اعلام شماره تلفن‌های مدیریت بازرسی برای پاسخگویی مستقیم افزود: شکایات واصله از طریق صندوق‌های انتقادات و شکایات مستقر در واحدها نیز، از طریق تماس با شماره تماس‌های ۲-۰۷۶۳۵۲۴۵۹۴۱ قابل پیگیری می‌باشد.

افضلی‌نیکو ادامه داد: این صندوق‌ها در پنج واحد سازمان شامل ساختمان مرکزی، معاونت توسعه مدیریت، معاونت عمرانی، مدیریت املاک و مستغلات و مدیریت حقوقی و امور قراردادها نصب شده است.

مدیر بازرسی عملکرد و رسیدگی به شکایات سازمان منطقه آزاد قشم با تاکید بر محرمانه بودن انتقادات و شکایات واصله، خاطرنشان کرد: دسترسی به این سامانه و کانال‌های ارتباطی، منحصرا در اختیار مجموعه بازرسی بوده و پاسخ متقاضی فقط از طریق کانال‌های ارتباطی ذکر شده میسر است.

گفتنی است، قشموندان می‌توانند با مراجعه به پرتال سازمانی منطقه آزاد قشم به آدرس www.Qeshm.ir و لینک پاسخگویی به شکایات، تماس تلفنی با شماره ۰۷۶۳۵۲۵۲۹۵۲ یا مراجعه حضوری به مدیریت بازرسی و پاسخگویی به شکایات و یا به صورت مکتوب با مراجعه  به صندوق‌های پیشنهادات، انتقادات و دریافت شکایات استقرار یافته در واحدهای سازمان منطقه آزاد قشم، نظرات خود را اعلام و پیگیری نمایند.