در نشست مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، نماینده هرمزگان در مجلس و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور تاکید شد:

ضرورت هم‌افزایی تمامی بخش‌ها در جهت حل مشکل آب آشامیدنی قشم

جلسه بررسی مشکلات آب در جزیره قشم با حضور علی درویش پور رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، احمد مرادی نماینده بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر و حمیدرضا جانباز مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور برگزار شد.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، این جلسه با هدف بررسی و ارائه راهکارهای عملی جهت حل سریع‌تر مشکل تامین و توزیع آب در سطح جزیره و برگزاری جشن تکمیل و بهره‌برداری از شبکه آبرسانی کل جزیره در تهران برگزار شد.

حاضرین در این جلسه با اشاره به برنامه‌ریزی صورت گرفته برای حل مشکل آب آشامیدنی ساکنان نقاط مختلف جزیره، بر تسریع روند اجرای طرح شبکه آبرسانی به تمامی روستاهای قشم برای استفاده و بهره‌مندی مردم از این نعمت خدادادی در کوتاه‌ترین زمان ممکن تاکید کردند.

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با بیان اینکه اقدامات صورت گرفته از سوی سازمان منطقه آزاد قشم در این حوزه زیرساخت‌ها در راستای انجام مسئولیت اجتماعی و با هدف حل مشکلات مردم انجام گرفته، تاکید کرد: با هماهنگی و همکاری و با بهره‌گیری از ظرفیت‌های تمامی نهادها، شوراها و همراهی جوامع محلی، پروژه‌های مربوط به آب آشامیدنی سالم در روستاهای جزیره قشم با سرعت بیشتری اجرایی خواهد شد.

گفتنی است، این جلسه با حضور علی درویش‌پور رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، احمد مرادی نماینده مردم بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر در مجلس، حمیدرضا جانباز مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور به همراه جمعی از معاونان و مدیران و همچنین مسئولان آبفای استان هرمزگان (به صورت مجازی) در تهران برگزار شد.