مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم تاکید کرد:

لزوم تکریم ارباب‌رجوع در تمام واحدهای اداری سازمان منطقه آزاد قشم

نشست شورای معاونین سازمان منطقه آزاد قشم به ریاست علی درویش‌پور رئیس هیات مدیره و مدیرعامل این سازمان با هدف بررسی و تصمیم‌گیری درباره طرح‌ها و پیشنهادات رسیده از سوی معاونت‌های سازمان، در مرکز بین‌المللی رشد قشم برگزار شد.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در این نشست، هدف غایی تمام فعالیت‌های سازمان را توسعه متوازن جزیره قشم و تامین رفاه و آسایش مردم، مسافران و گردشگران این جزیره اعلام کرد و گفت: همه مدیریت‌ها و ادارات زیرمجموعه معاونت‌ها و مدیریت‌های مستقل سازمان موظف هستند برای رسیدن به این هدف، تمام تلاش‌های خود را به کار ببندند.

علی درویش‌پور، مردم جزیره قشم را لایق دریافت بهترین خدمات در عرصه‌های مختلف زندگی دانست و افزود: ما همه در هر جایگاهی که هستیم باید بپذیریم مردم صاحب اصلی این خاک و کشور هستند و رسیدگی به درخواست‌های مشروع و بر حق‌شان و برآورده کردن آنها یک الزام قانونی است.

وی در این خصوص بر لزوم تکریم ارباب‌رجوع در تمام واحدهای اداری سازمان تاکید کرد و گفت: هرگونه بی‌احترامی به ارباب‌رجوع و به تعویق انداختن امور آنها بدون دلیل موجه و قانونی، تخلف است و در صورت مشاهده این‌گونه موارد، بالاترین مسئول هر واحد باید جوابگوی این تخلف باشد.

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در پایان با تاکید بر تسریع روند رسیدگی به مشکلات و مسائلی که از سوی مردم در ارتباط  با سازمان مطرح می‌شود، خاطرنشان کرد: همه ما وظیفه داریم سئوالات و درخواست‌های مردم را فورا و با احترام پاسخ دهیم و در این خصوص شفاف‌سازی و ساده‌سازی موارد باید در اولویت قرار بگیرد تا مردم برای امور جزئی خود در ادارات سازمان سرگردان نشوند.

گفتنی است، در این نشست برخی طرح‌ها و پیشنهادات معاونت‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری؛ فنی و زیربنایی؛ فرهنگی، اجتماعی و گردشگری و توسعه مدیریت و تعدادی از مدیریت‌های مستقل سازمان منطقه آزاد قشم مطرح و تصمیمات مقتضی اتخاذ شد.