مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در دیدار با مسئولان شهر سوزا اظهار داشت:

مرتفع شدن بخش قابل‌توجهی از مشکل ساکنان جزیره با طرح مسکن جوانان قشم

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: با اجرای طرح مسکن جوانان قشم تا پایان سال جاری، بخش قابل‌توجهی از مشکل مسکن ساکنان جزیره حل خواهد شد.

به گزارش اخبار مناطق آزاد، افشار فتح‌الهی در دیدار با امام جمعه، شهردار و اعضای شورای شهر سوزا اظهار کرد: حل مشکلات و مسائل پیش روی با هم‌افزایی و همسویی جامعه محلی و بخش‌های مختلف ازجمله سازمان منطقه آزاد قشم امکان‌پذیر است.

وی ادامه داد: با وجود برخی محدودیت‌ها در منابع اما با همراهی جامعه محلی می‌توان به سوی توسعه متوازن، اشتغال پایدار و همچنین رونق اقتصادی در منطقه حرکت کرد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم اظهار کرد: امیدوار هستیم در آینده نزدیک با اجرای طرح‌های اقتصادی و عمرانی، شاهد توسعه و همچنین کاهش نرخ بیکاری و رفع این مشکل در سطح جزیره قشم باشیم.

به گفته فتح‌الهی؛ طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته، طرح مسکن جوانان قشم در آینده پس از انجام مراحل راستی‌آزمایی و تطبیق مدارک متقاضیان و ایجاد زیرساخت‌های موردنیاز، اجرایی می‌شود.

وی با بیان اینکه طرح مسکن جوانان قشم، بخشی از مشکل مسکن ساکنان جزیره را حل می‌کند، گفت: مراحل مطالعاتی طرح تفصیلی شهر سوزا انجام شده و در آینده نزدیک نهایی می‌گردد.

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در پایان خاطرنشان کرد: بیان دغدغه‌ها و نیازهای مردم و پیگیری آنها، فرصت خوبی برای ارتباط سازنده و ترمیم اعتماد عمومی میان مسئولان و مردم به‌ویژه جامعه محلی جزیره قشم است.

براساس این گزارش، در این جلسه امام جمعه، شهردار و اعضای شورای شهر سوزا نیز به بیان پیشنهادات و خواسته‌های مردم این شهر پرداختند.

گفتنی است، این جلسه با حضور معاون فنی و زیربنایی و مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم برگزار شد.