منطقه آزاد انزلی؛ دومین مقصد سفر مشاور رئیس‌جمهور
منطقه آزاد انزلی؛ دومین مقصد سفر مشاور رئیس‌جمهور

مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری-‌صنعتی و ویژه اقتصادی امروز چهارشنبه (28مهرماه) در دومین مقصد سفر خود به مناطق آزاد کشور، به منطقه آزاد انزلی سفر کرد.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، «سعید محمد» و هیات همراه همزمان با هفته وحدت و در اولین روز از این سفر دو روزه، در بدو ورود با حضور در گلزار شهدای رشت به مقام شامخ شهیدان ادای احترام خواهد کرد‌ند.

دیدار با حضرت آیت‌الله فلاحتی نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت، دیدار با استاندار گیلان و همچنین دیدار با فرمانده سپاه قدس گیلان ازجمله برنامه‌های اعلام شده مشاور رئیس‌جمهور در این سفر است.

براساس این گزارش، بازدید از پروژه‌های راه‌آهن رشت-‌کاسپین در ایستگاه جیرده به پیربازار، مسیر اتصال راه‌آهن در محدوده منطقه آزاد انزلی و داخل بندر، اسکله رو-‌رو و موج‌شکن غربی بندر کاسپین و همچنین بازدید از دو واحد تولیدی در شهرک صنعتی شماره۱ و نشست با فعالان اقتصادی منطقه در دستورکار دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری-‌صنعتی و ویژه اقتصادی در سفر به منطقه آزاد انزلی قرار دارد.

آغاز عملیات اجرایی شهرک صنعتی شماره‌۳، بازدید از دو مجموعه تولیدی شمش و نورد فولاد در شهرک صنعتی شماره‌۱، بازدید از مجموعه در حال ساخت تفریحی-‌گردشگری پارک آبی و همچنین شرکت در جلسه شورای اداری سازمان منطقه آزاد انزلی نیز از دیگر برنامه‌های «سعید محمد» و هیات همراه در دومین روز این سفر است‌‌.

گفتنی است، سعید محمد مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری-‌صنعتی و ویژه اقتصادی در اولین سفر خود به مناطق آزاد کشور، به منطقه آزاد اروند سفر کرد.