پاکدستی، مردم‌داری، خدمت صادقانه، شفافیت و مشارکت با خصوصی، سرلوحه فعالیت‌های سازمان منطقه آزاد کیش

پاکدستی، مردم‌داری، خدمت صادقانه، شفافیت و مشارکت واقعی با بخش خصوصی توانمند، محورهای کاری مدیرعامل جدید سازمان منطقه آزاد کیش است. به گزارش اخبار آزاد مناطق، غلامحسین مظفری مدیرعامل جدید سازمان منطقه آزاد کیش در آیین معارفه خود که با حضور جمع کثیری از شهروندان و مسئولان کشوری و محلی شامگاه ۱۳آذرماه در مرکز همایش‌های […]

پاکدستی، مردم‌داری، خدمت صادقانه، شفافیت و مشارکت واقعی با بخش خصوصی توانمند، محورهای کاری مدیرعامل جدید سازمان منطقه آزاد کیش است.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، غلامحسین مظفری مدیرعامل جدید سازمان منطقه آزاد کیش در آیین معارفه خود که با حضور جمع کثیری از شهروندان و مسئولان کشوری و محلی شامگاه ۱۳آذرماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی کیش برگزار شد، محورهای کاری خود را اعلام کرد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش تاکید کرد: برای محقق شدن اتفاقات خوب در جزیره کیش، ۵محور اصلی سرلوحه فعالیت‌های من و سازمان منطقه آزاد کیش است تا گام‌های مثبتی در این منطقه برداشته شود. این محورها شامل پاکدستی، مردم‌داری، خدمت صادقانه، شفافیت و مشارکت واقعی با بخش خصوصی توانمند است که در همه امور و برنامه‌ریزی‌های سازمان منطقه آزاد کیش سرلوحه و مد نظر قرار می‌گیرد.

وی تصریح کرد: اگر این اصول مدنظر قرار گیرد، این امکان را خواهیم داشت که در منطقه آزاد کیش درآمد پایدار برای توسعه همه‌جانبه داشته باشیم و با دستیابی به بازار توسعه یافته مالی، جایگاه واقعی خود را در ترانزیت کالا و گردشگری، به دست آوریم.

غلامحسین مظفری در این آیین ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: امیدوارم در ادامه راه شهدا منشاء خیر و برکت برای مردم جزیره کیش و منطقه باشم و در فرصتی که به سبب حسن اعتماد رئیس‌جمهور، وزرا، اعضای دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد به ویژه دکتر بانک در اختیار بنده قرار گرفته، خدمتی شایسته ارائه دهم.

وی افزود: آنچه در این مسئولیت‌ها مهم است این است که پس از سپری کردن دوره مسئولیت، دارای وجدانی آرام باشیم که این وجدان آرام از رضایت مردم نشات می‌گیرد.

مظفری با تشکر از تمامی مسئولانی که در ادوار گذشته برای رشد و اعتلای جزیره کیش تلاش کرده‌اند و ضمن تقدیر از مردمی که سرمایه و زندگی خود را در راه توسعه و رونق کیش صرف کرده‌اند، اظهار داشت: در حکم انتصابی که از سوی دبیر شورایعالی مناطق آزاد اعطا شد، تمامی موضوعات مهم برای توسعه و آبادانی روزافزون جزیره کیش ذکر شده است که در زمانی مناسب با کمک مردم کیش عملیاتی و اجرایی خواهد شد.

وی تصریح کرد: هر تصمیمی که هیات مدیره کیش و انصاری‌لاری اتخاذ کرده‌اند و قطعنامه شده، ادامه داده می‌شود و مواردی نیز بازنگری خواهد شد و در این مسیر کمک و همیاری دبیر شورایعالی مناطق آزاد، استاندار هرمزگان، نمایندگان مجلس ضرورت است.

توسعه گردشگری حلال، سلامت و رشد گردشگری ورزشی در فرصت جام‌جهانی‌۲۰۲۲ قطر در قالب برنامه منسجم با اتکال به خداوند متعال و همراهی مردم و مسئولان از دیگر اهداف مورد اشاره دکتر مظفری بود.

یادآور می‌شود، مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش شامگاه سه‌شنبه ۱۳آذرماه جاری با حضور دبیرشورایعالی مناطق آزاد، استاندار هرمزگان، نماینده کیش، لنگه، بستک و پارسیان و جمعی از مسئولان کشوری و محلی در جزیره کیش برگزار شد.