مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش اذعان داشت:

آرامش و امنیت امروز کشور را مرهون خون شهدا هستیم

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش شهادت سردار قاسم سلیمانی را ضایعه بزرگی برای مردم منطقه و نشان‌دهنده درماندگی آمریکا عنوان کرد.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، غلامحسین مظفری با بیان اینکه خبر شهادت سردار قاسم سلیمانی برای همه مردم منطقه بسیار تکان دهنده بود، گفت: وجود سردار سلیمانی باعث امنیت در منطقه پرآشوب و پرتنش خاورمیانه بود و توفیق این را داشتیم که در دوران هشت سال دفاع مقدس شاهد خدمات زیادی از این بزرگوار باشیم.

وی با بیان اینکه شهادت آرزوی دیرینه سردار سلیمانی بود، افزود: آمریکایی‌ها با به شهادت رساندن سردار سلیمانی و عبور از خط قرمزها، خواهند فهمید که برنامه‌ریزی‌های آنان برای منطقه به نتیجه نرسیده است.

رئیس هیات مدیره سازمان منطقه آزاد کیش در ادامه با اشاره به اینکه شهادت سردار سلیمانی نشان از درماندگی آمریکا است، اظهار کرد: داعش به دست مردم منطقه و با محوریت مقاومت و شجاعت سردار سلیمانی به عنوان پرچمدار مبارزه با داعش به ورطه نابودی کشیده شد و آمریکایی‌ها با به شهادت رساندن سردار سلیمانی نشان دادند که مخالف داعش نبودند.

وی تاکید کرد: خوشبختانه امروز آرامش و امنیت را مرهون خون شهدایی هستیم که سید و سالار آنها سردار قاسم سلیمانی است و راه ایشان با قدرت و قوت بیشتری ادامه خواهد یافت.

مظفری عنوان کرد: هزینه‌های میلیارد دلاری هیچ دستاوردی برای امریکا دربر ندارد و زمانی که مردم عراق با اشغال و آتش زدن سفارت آمریکا آنها را تهدید کردند، آمریکایی‌ها این مخالفت‌ها را برگرفته از فعالیت‌های سردار سلیمانی تصور کردند، در صورتی که این تحلیل‌ها غلط است و دلیل اعتراضات مردم عراق این است که آمریکا کیلومترها دورتر از کشور خود، در امور سایر کشورها دخالت می‌کند و امری طبیعی است که مردم کشورهای منطقه طبق فرمایشات مقام معظم رهبری از آنها متنفر باشند.

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با تاکید بر اینکه آمریکا یک آسیب جدی برای جامعه اسلامی و مردم منطقه است، خاطرنشان نمود: شهادت سردار سلیمانی ضایعه بزرگی برای ما است و حتما رزمندگان پرورش یافته این مکتب، با ادامه دادن راه شهید سردار سلیمانی، پاسخ لازم را به استکبار جهانی خواهند داد.