با حضور مشاور رئیس‌جمهور انجام شد:

آغاز به کار خط تولید شرکت هورشید نگین قشم

شرکت تولیدی-‌غذایی هورشید نگین قشم با سرمایه‌ای بالغ ‌بر 1میلیون دلار (معادل 136میلیارد ریال) در دهه فجر و با حضور مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، امام جمعه شهرستان قشم و هیات همراه آغاز به کار کرد.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، در مراسم افتتاحیه این شرکت که در زمینه تولید انواع قهوه فوری فعالیت دارد، مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از مدیران و مسوولان سازمانی و شهرستانی حضور داشتند.

شرکت هورشید نگین قشم در سوله‌ای به مساحت ۲هزار مترمربع با ۴خط تولید، برای ۷۰ نیرویبومی اشتغال‌زایی کرده و سالانه بیش از ۱۰میلیون ساشه و استیک قهوه فوری در اندازه‌ها و طعم‌های مختلف تولید می‌کند.

بازار هدف این شرکت، ایران و کشورهای حاشیه خلیج ‌فارس بوده و قرار است در طرح توسعه‌ای در سه سال آینده، ظرفیت تولید خود را به دو برابر ظرفیت ذکر شده برساند.

شرکت هورشید نگین قشم جزء یکی از شرکت‌های فعال در زمینه فرآورده‌های غذایی است که در شهرک صنعتی طولای قشم واقع شده است.

شرکت در مراسم افتتاح ۴طرح تولیدی، ۳طرح گردشگری و تفریحی، ۸طرح عمرانی و یک طرح خدماتی به مناسبت دهه مبارک فجر، از برنامه‌های سفر مرتضی بانک به قشم است.

گفتنی است، مرتضی بانک مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور جهت بازدید از پروژه‌های دهه مبارک فجر منطقه آزاد قشم، صبح روز یکشنبه (۲۰بهمن‌ماه) با استقبال مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، امام جمعه شهرستان قشم و جمعی از معاونان و مدیران سازمان از طریق فرودگاه بین‌المللی قشم وارد این منطقه آزاد شد.