آغاز عملیات عمرانی دومین ایستگاه آتش‌نشانی شهر قشم تا پایان سال۹۸

همزمان با روز آتش نشانی و ایمنی، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و تعدادی از مدیران این سازمان با حضور در ایستگاه آتش نشانی شهر قشم، از پرسنل فداکار آتش نشانی تقدیر به عمل آوردند. به گزارش اخبار آزاد مناطق، در این مراسم ضمن بازدید از امکانات و تجهیزات ایمنی و […]

همزمان با روز آتش نشانی و ایمنی، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و تعدادی از مدیران این سازمان با حضور در ایستگاه آتش نشانی شهر قشم، از پرسنل فداکار آتش نشانی تقدیر به عمل آوردند.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، در این مراسم ضمن بازدید از امکانات و تجهیزات ایمنی و ماشین‌آلات مورد استفاده در عملیات‌های نجات و اطفای حریق، از ۳۲آتش‌نشان شهر قشم توسط مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم قدردانی شد.

مدیر خدمات امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم در حاشیه این مراسم گفت: با توجه به توسعه فعالیت‌های ساخت و ساز و گسترش مراکز تجاری و خدماتی در شهر قشم، تقویت حوزه آتش نشانی یکی از ضرورت‌های اصلی در قشم است.

فرج طهماسبی با اشاره به افزایش سطح خدمات آتش نشانی در قشم، اضافه کرد: در سال‌های اخیر سطح خدمات آتش نشانی تحول پیدا کرده و این تغییرات بخشی از سیاست‌گذاری صحیح صورت گرفته در سازمان منطقه آزاد قشم، در راستای ارتقای سطح خدمات و افزایش ایمنی در این مجموعه است.

وی ادامه داد: امسال همزمان با مناسبت روز ملی آتش نشانی و ایمنی، نیروهای آتش‌نشان با حضور در مدارس سطح شهر قشم، نکات آموزشی و ایمنی را به دانش‌آموزان مقطع ابتدایی آموزش دادند.

مدیر خدمات امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم تصریح کرد: همچنین به مناسبت هفته گردشگری، دوره‌های آموزش نکات ایمنی و آتش نشانی برای هتل‌ها و سایر مکان‌های اقامتی و گردشگری در محل ایستگاه آتش نشانی شهر قشم برگزار شده است.

طهماسبی درباره راه‌اندازی ایستگاه جدید آتش نشانی در شهر قشم، خاطرنشان کرد: این ایستگاه جدید در شهرک سیستان شهر قشم واقع شده و مراحل طراحی آن در حال انجام است و طبق برنامه‌ریزی تا پایان سال جاری کلنگ آغاز فعالیت عمرانی آن زده خواهد شد.

مدیر خدمات امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم در پایان گفت: در کنار ارتقای بخش ماشین‌آلات و تجهیزات ایمنی، باید دوره‌های آموزشی بیشتر و مناسب‌تری برای بهبود وضعیت خدمت‌رسانی نیروهای آتش نشانی برگزار شود.