استقبال ۲۵۰شرکت داخلی و خارجی از کیش اینوکس‌۲۰۱۸

دهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی با حضور ۲۵۰شرکت داخلی و خارجی در کیش برگزار می‌شود. به گزارش اخبار آزاد مناطق، جزیره کیش در حالی به استقبال ۳۰مهرماه و برگزاری دو رویداد بزرگ اقتصادی کشور می‌رود که با اقدامات انجام شده بیش از ۲۵۰شرکت داخلی و […]

دهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی با حضور ۲۵۰شرکت داخلی و خارجی در کیش برگزار می‌شود.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، جزیره کیش در حالی به استقبال ۳۰مهرماه و برگزاری دو رویداد بزرگ اقتصادی کشور می‌رود که با اقدامات انجام شده بیش از ۲۵۰شرکت داخلی و خارجی مهمان این دو نمایشگاه هستند. برگزاری ۲۸نشست تخصصی و همایش بین‌المللی با حضور بیش از ۱۰۰سخنران برجسته داخلی و ۲۵سخنران بلندپایه بین‌المللی از نقاط عطف کیش اینوکس‌۲۰۱۸ است.

در کنار حضور سخنرانان و استقبال خوب شرکت‌های بزرگ خارجی و داخلی، حضور هیات‌های دیپلماتیک بیش از ۱۵کشور دنیا بیانگر اهمیت این دو رویداد بزرگ اقتصادی در عرصه ملی و بین‌المللی است.

معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به مشکلات و شرایط خاص اقتصاد کشور گفت: رویداد KishINVEX 2018 امسال با ابعادی بزرگ‌تر و محتوایی کامل‌تر از دوره‌های گذشته برگزار خواهد شد.

به گفته محمدرضا سعیدی رویداد kishinvex2018 با در نظر گرفتن فرصت‌ها و چالش‌های اقتصادی کشور و با تمرکز بر محورها و موضوعاتی نظیر گسترش تعاملات بین‌المللی بازار سرمایه، تمرکز بر راهکارهای تامین مالی پروژه‌ها، افزایش تولید داخلی، توسعه کارآفرینی و رشد صادرات کشور از طریق مشارکت بازار سرمایه، توانمندسازی شرکت‌های بخش خصوصی در مواجه با چالش‌های اقتصادی پیش‌رو، کوچک‌سازی دولت از طریق واگذاری بنگاه‌های دولتی به بخش خصوصی، تقویت حوزه دانش‌بنیان، مباحث مربوطه به ارزهای دیجیتال، چگونگی و نحوه تراکنش‌های بین‌المللی در فضای جدید پیش‌رو، تبیین جایگاه مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور در توسعه تجارت و جذب سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی، مدیریت فنی-‌حقوقی مراودات بین‌المللی در سایر محدودیت‌های تجاری، بررسی روش‌های همکاری بنگاه‌های کوچک و متوسط ایرانی با شرکای خارجی برگزار می‌شود.

سعیدی به مشارکت و همکاری نهادهای اقتصادی بخش‌های دولتی و خصوصی کشور ازجمله سازمان بورس و اوراق بهادار، سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران، سازمان خصوصی‌سازی، انجمن مالی اسلامی ایران، REDMoney Group، اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران، پژوهشکده بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکتCapital Intelligence، انجمن شرکت‌های مشاور سرمایه‌گذاری و نظارت بر طرح‌ها، اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، معاونت اقتصادی وزارت امور خارجه، شرکتDentons Europe LLP، شرکت بورس اوراق بهادار تهران، شرکت فرابورس ایران، اتاق بازرگانی، صنایع و معادن تهران و بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌های دیگر در راستای برگزاری پر بارتر نشست‌ها و همایش‌های جانبی رویداد KishINVEX 2018 اشاره کرد.

معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به شرایط خاص اقتصادی کشور، برگزاری این دو رویداد بزرگ را با حضور سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی و بسیاری از نخبگان و کارشناسان اقتصادی کشور، فرصت مناسبی برای هم‌افزایی و گسترش تعاملات داخلی و بین‌المللی و نیز معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور به سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی دانست.

گفتنی است، دهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی از ۳۰مهرماه در فضایی به وسعت ۲۱هزار مترمربع در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی کیش آغاز می‌شود و تا ۳آبان‌ماه ادامه دارد.