با حضور دبیر شورایعالی مناطق آزاد صورت پذیرفت:

افتتاح شرکت آبگون سفیر قشم با سرمایه ۱۰۰۰میلیارد ریالی

شرکت آبگون سفیر قشم با سرمایه‌ای بالغ ‌بر یک هزار میلیارد ریال با حضور مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، امام جمعه شهرستان قشم، به همراه جمعی از معاونین و مدیران سازمان، همزمان با جشن‌های پیروزی انقلاب اسلامی ایران، افتتاح شد.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، مرتضی بانک و هیات همراه، امروز یکشنبه (‌۲۰بهمن‌ماه) با حضور در شهرک صنعتی طولای قشم، شرکت آبگون سفیر قشم را افتتاح کرد.

این شرکت با اشتغال‌زایی برای ۵۵نیروی بومی جزیره، در فاز نخست خود با سرمایه‌ای بالغ بر ۲۶۰میلیارد ریال، سه خط تولید لوازم آرایشی و بهداشتی را به بهره‌برداری رسانده و حدود ۶۰۰تُن محصول را به‌صورت سالانه وارد چرخه تولید کشور می‌کند.

تولید هفت برند آرایشی و بهداشتی در سوله‌ای به متراژ ۴هزار مترمربع شامل بخش‌های تولید، کنترل و دپو، توسط شرکت آبگون سفیر قشم و عرضه آن به بازارهای داخلی و خارجی، به افزایش تولیدات صنایع ارزآور کشور کمک می‌کند.

شرکت در مراسم افتتاح ۴طرح تولیدی، ۳طرح گردشگری و تفریحی، ۸طرح عمرانی و یک طرح خدماتی به مناسبت دهه مبارک فجر، از برنامه‌های سفر مرتضی بانک به قشم است.

گفتنی است، مرتضی بانک مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور جهت بازدید از پروژه‌های دهه مبارک فجر منطقه آزاد قشم، صبح روز یکشنبه (‌۲۰بهمن‌ماه) با استقبال مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، امام جمعه شهرستان قشم و جمعی از معاونان و مدیران سازمان از طریق فرودگاه بین‌المللی قشم وارد این منطقه آزاد شد.