افتتاح پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان در کیش

پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان کیش با حضور 120شرکت داخلي و خارجي در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی کیش آغاز به کار کرد.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان کیش با جضور الیاس حضرتی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس و هادی قوامی نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس و مقامات ارشد سازمان منطقه آزاد کیش عصر چهارشنبه (هشتم آبان‌ماه) در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی کیش شروع به کار کرد.

نمایندگان ۱۰۵شرکت داخلی و ۱۵شرکت خارجی از اسپانیا، افغانستان، امارات متحده عربی، ایتالیا، آلمان، آمریکا، تایلند، ترکیه، چین، رومانی، عراق، فرانسه، کره جنوبی، لهستان، مجارستان و مصر در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان کیش حضور دارند که از نظر تعداد شرکت کننده، نسبت به سال گذشته ۱۵درصد افزایش داشته است.

در این نمایشگاه، شرکت‌کنندگان در زمینه مصالح پایه‌ای ساختمانی و سیستم‌های سازه‌ای، نازک‌کاری، معماری و دکوراسیون داخلی و فضای باز، لوازم و تاسیسات مکانیکی ساختمان، لوازم و تاسیسات برقی، الکترونیکی و امنتی ساختمان، آسانسور، بالا بر و سیستم‌های متحرک، ابزار و ماشین‌آلات ساختمانی و خط تولید مصالح، خدمات مهندسی و حرفه‌ای، بازار سرمایه، تشکل‌های حرفه‌ای، آموزش، انتشارات و تبلیغات، عمران و خدمات شهری آخرین دستاوردهای خود را به معرض نمایش گذاشته‌اند.

همچنین حضور تولیدکنندگان ملی و مشاوران و پیمانکاران در راستای اهداف و برنامه‌های سرمایه‌گذاری در جزیره کیش، رونمایی از طرح برگزیده میدان ملل و رونمایی از تولید داخلی «چهار چوب فلزی عایق» با توسعه استانداردهای اروپا برای هر کارایی با فن‌آوری آلمان از ویژگی‌های برگزاری پانزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان در کیش است.

شایان ذکر است، پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان کیش به مدت چهار روز از هشتم تا یازدهم آبان هر روز از ساعت‌۱۷ تا ۲۲ پذیرای علاقه‌مندان بازدید از این نمایشگاه است.

گفتنی است، در آیین گشایش این نمایشگاه سیدفرید موسوی و کاظم دلخوش عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، حسین گروسی معاون حقوقی و امور مجلس دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، محمدرضا مداح حضور مشاور و مدیرکل حوزه مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش، مصطفی خانزادی معاون عمرانی و زیربنایی، ناصر آخوندی معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد کیش، علی مقدس‌زاده مدیرعامل شرکت عمران، آب و خدمات شهری منطقه آزاد کیش و اعضای کمیسیون‌های تخصصی  مسکن و دانش‌بنیان اتاق تعاون ایران حضور داشتند.