افتتاح ۲واحد تولیدی صنعتی در منطقه آزاد انزلی با حضور مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران

۲واحد تولیدی صنعتی در منطقه آزاد انزلی با حضور مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران افتتاح شد. به گزارش اخبار آزاد مناطق، در ششمین روز از دهه مبارک فجر پیروزی انقلاب اسلامی دو واحد تولیدی صنعتی با سرمایه‌گذاری ۴۰میلیارد ریالی بخش خصوصی و اشتغال‌زایی ۹۵نفر با حضور  رضا مسرور رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه […]

۲واحد تولیدی صنعتی در منطقه آزاد انزلی با حضور مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران افتتاح شد.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، در ششمین روز از دهه مبارک فجر پیروزی انقلاب اسلامی دو واحد تولیدی صنعتی با سرمایه‌گذاری ۴۰میلیارد ریالی بخش خصوصی و اشتغال‌زایی ۹۵نفر با حضور  رضا مسرور رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی و افروز بهرامی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی گیلان و مقامات استانی و منطقه‌ای به صورت رسمی در مدار تولید قرار گرفتند.

بر این اساس، شرکت گل‌پاک به عنوان نماینده شرکت یورودت ایتالیا و با تکنولوژی و دانش این شرکت، با سرمایه‌گذاری ۱۰میلیارد ریالی با تولید شوینده‌های بهداشتی، موجبات اشتغال‌زایی مستقیم برای ۱۰نفر را فراهم کرده است و سرمایه‌گذار این شرکت یک ایرانی ساکن ایتالیا است که در راستای سیاست‌های جذب سرمایه‌گذاران و ایرانیان خارج از کشور این سازمان، جذب و در این منطقه اقدام به سرمایه‌گذاری نموده است.

از سوی دیگر، طرح توسعه شرکت هفت الماس که یکی از بزرگترین تولیدکنندگان ریل کابینت کشور است، مورد بهره‌برداری قرار گرفت؛ این طرح تولیدی از طریق تجهیز ماشین‌آلات جدید و توسعه کارخانه با میزان سرمایه‌گذاری ۳۰میلیارد ریالی زمینه اشتغال ۸۵نفر را به صورت مستقیم فراهم و محصولات تولیدی آن به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب نسبت به نمونه‌های مشابه خارجی از مقبولیت خوبی در بازار کشور برخوردار می‌باشد.

بنا بر این گزارش، بازدید از دو شرکت تولید و صادرکننده نمونه کشوری منطقه که در حوزه‌های پوشاک و صنایع سلولزی مشغول به فعالیت هستند، از دیگر برنامه‌های بازدید مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران بود.

گفتنی است، حضور در مراسم تجلیل از مراسم مدیران واحدهای تولیدی صادراتی منطقه آزاد انزلی و امضای تفاهم‌نامه مشترک به منظور افزایش همکاری‌های سازمان منطقه آزاد انزلی و صندوق توسعه صادرات ایران در راستای حمایت از تولید ملی و افزایش صادرات غیرنفتی کشور، از دیگر برنامه‌های حضور دکتر بهرامی و هیات همراه در منطقه بود.