با حضور مشاور رئیس‌جمهور در نهمین روز از دهه مبارک فجر انجام شد:

افتتاح ۱۰۰کیلومتر آسفالت راه‌های اصلی غرب جزیره قشم

بهسازی و روکش آسفالت 100کیلومتر از راه‌های غرب جزیره قشم با اعتبار 450میلیارد ریال، با حضور مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و هیات همراه در نهمین روز از فجر پیروزی افتتاح شد.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، مرتضی بانک امروز یکشنبه (‌۲۰بهمن‌ماه) با حضور در این منطقه آزاد، به‌ عنوان نخستین پروژه افتتاحی دهه مبارک فجر، آسفالت راه‌های اصلی غرب جزیره قشم به طول ۱۰۰کیلومتر را افتتاح کرد.

این مسیر ۱۰۰کیلومتری، سه‌راهی روستای دیرستان را به شهر درگهان متصل کرده و خدمتی است که توسط معاونت فنی و امور زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی این سازمان در قبال مردم جزیره و گردشگران، به انجام رسانده است.

نهضت آسفالت در جزیره قشم همزمان با پذیرش مسئولیت مدیرعاملی سازمان منطقه آزاد قشم از سوی حمیدرضا مومنی به‌صورت جدی در دستورکار این سازمان قرار گرفته و با گذشت چهار سال علاوه بر آسفالت و بهسازی معابر درون‌شهری و برون‌شهری، راه‌ها و جاده‌های سراسر قشم مخصوصا روستاهای غرب جزیره، رو به پایان است.

شرکت در مراسم افتتاح ۴طرح تولیدی، ۳طرح گردشگری و تفریحی، ۸طرح عمرانی و یک طرح خدماتی به مناسبت دهه مبارک فجر، از برنامه‌های سفر مرتضی بانک به قشم است.

گفتنی است، مرتضی بانک مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی جهت بازدید از پروژه‌های دهه مبارک فجر منطقه آزاد قشم، صبح روز یکشنبه (‌‍۲۰بهمن‌ماه) با استقبال مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، امام جمعه شهرستان و جمعی از معاونان و مدیران این سازمان از طریق فرودگاه بین‌المللی قشم وارد این منطقه آزاد شد.