مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در مراسم تجلیل از نیروهای انتظامی مطرح کرد:

امنیت پایدار جزیره قشم؛ مدیون هوشمندی نیروهای انتظامی و امنیتی

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: برقراری امنیت پایدار مهم‌ترین وظیفه نیروهای انتظامی و امنیتی کشور است که خوشبختانه در تمام سال‌های گذشته در این زمینه به خوبی عمل شده است.

به گزارش اخبار مناطق آزاد، افشار فتح‌الهی در مراسم تجلیل از نیروهای انتظامی به مناسبت هفته فراجا، اظهار داشت: نیروهای انتظامی در سال‌های اخیر ارتباط خوبی با مردم برقرار کرده و مورد اعتماد اکثریت قرار دارند.

وی ادامه داد: دشمنان از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی به بهانه‌های مختلف به دنبال ایجاد اختلاف میان نظام و بخش‌های مختلف جامعه بودند که تا امروز با هوشمندی مردم و درایت نیروهای انتظامی و امنیتی، نتوانسته‌اند موفق باشند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با بیان این‌که کسی نافی وجود برخی مشکلات در کشور نیست، اذعان نمود: در دولت مردمی آیت‌الله رییسی با وجود مشکلات و فشارهای مختلف در حوزه‌های اقتصادی و اجتماعی، اما باز هم موفقیت‌های خوبی حاصل شده است.

به گفته فتح‌الهی؛ پیوستن ایران به پیمان شانگهای موفقیت بزرگی برای جمهوری اسلامی است که موجب بی‌اثر شدن تحریم‌های اقتصادی فلج کننده دشمنان می‌شود.

وی تصریح کرد: خوشبختانه جزیره قشم از نظر برقراری امنیت شرایط خوبی دارد و این موضوع مدیون درایت و هوشمندی نیروهای انتظامی و امنیتی است.

وی با اشاره به بزرگنمایی رسانه‌های بیگانه درباره برخی حوادث در داخل کشور، گفت: تمامی نیروهای دغدغه‌مند درون نظام مقدس جمهوری اسلامی با بیان انتقاد و اعتراض از سوی مردم موافق هستند؛ اما زمانی که در جامعه وحشت ایجاد شود، باید با متخلفان برخورد جدی صورت گیرد.

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در پایان خاطرنشان کرد: در چنین شرایطی سکوت نخبگان، علما و تمام افرادی ‌که دارای تریبون هستند، جایز نیست و آنها باید برای روشنگری و تبیین حقیقت به میدان بیایند؛ چراکه در این شرایط سکوت عین خیانت است.

در ادامه، امام‌جمعه شهرستان قشم نیز در مراسم تجلیل از نیروهای انتظامی به مناسبت هفته فراجا، گفت: اتفاقات این روزها نیز یکی از وقایع در جریان انقلاب اسلامی مردم ایران است و با هوشمندی و آگاهی جامعه و درایت نیروهای انتظامی و دستگاه‌های امنیتی به زودی مانند اعتراضات و فتنه‌های گذشته به پایان خواهد رسید.

حجت الاسلام غلامرضا حاجبی افزود: جزیره قشم در اعتراضات اخیر شهید داده است، شهیدی برای غیرت و علاقه به اسلام؛ در چنین شرایطی سکوت در مقابل اعمال خلاف، بی‌غیرتی است و باید با دشمنان با جدیت برخورد کنیم.

وی با بیان اینکه تصاویری که در رسانه‌های بیگانه از اتفاقات اخیر منتشر می‌شود با فضای کف خیابان و جامعه متفاوت است، اظهار کرد: امنیت امروز مدیون هوشمندی و درایت نیروهای انتظامی است و باید هر روز قدردان این نیروهای زحمتکش باشیم.

امام‌جمعه شهرستان قشم در پایان با تاکید بر لزوم همراهی و همکاری تمامی دستگاه‌ها و بخش‌های اجتماع برای پیشرفت کشور، تصریح نمود: برای انجام کار انقلابی باید همه مردم و مدیران دوشادوش هم در وسط میدان حاضر شوند و با یکدیگر همراهی کنند.

 

فرماندار شهرستان قشم:

عملکرد خوب شورای تامین قشم موجب کاهش خسارت در قشم شد

فرماندار شهرستان قشم نیز این جلسه گفت: نیروهای انتظامی در نظام جمهوری اسلامی واحد تولیدکننده امنیت برای کشور هستند که این مهم با همراهی و همکاری دستگاه‌ها و بخش‌های مختلف و جلب اعتماد مردم به‌دست می‌آید.

محمد محمدحسینی افزود: خوشبختانه در اعتراضات قشم با دستگیری‌های هدفمند و هوشمندانه و شناسایی به‌موقع آشوبگران، جلوی بسیاری از اتفاقات تلخ و خسارات احتمالی گرفته شد.

وی تاکید کرد: امنیت پایدار امروز در جزیره قشم حاصل نگاه دقیق و درایت نیروهای انتظامی و دستگاه امنیتی در این منطقه است.

فرماندار شهرستان قشم در پایان خاطرنشان کرد: هماهنگی بسیار خوب میان مدیران دستگاه‌های مختلف و عملکرد مناسب شورای تامین موجب کاهش خسارت‌های زیادی در قشم شد.