با حکم مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش صورت گرفت:

انتصابات جدید در سازمان منطقه آزاد کیش

«محمدرضا ویژه» و «مسعود توفیقی» با حکم مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به ترتیب به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش و مدیرعامل موسسه آموزش علوم و فنون کیش منصوب شدند.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، غلامحسین مظفری طی احکام جداگانه‌ای محمدرضا ویژه را به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت این سازمان و مسعود توفیقی را به عنوان عضو هیات مدیره (موظف) و مدیرعامل موسسه آموزشی علوم و فنون کیش منصوب کرد.

در احکام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش خطاب به آقایان “ویژه” و “توفیقی” آمده است:  امید است در سالی که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) “رونق تولید” نامگذاری شده است، با عنایت به خداوند متعال پیوسته قرین توفیق باشید.

به همین منظور مراسم معارفه نامبردگان، با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، معاونین و مدیران این سازمان، مدیرعامل و مدیران شرکت‌های تابعه سازمان منطقه آزاد کیش در سالن اجتماعات سازمان منطقه آزاد کیش برگزار شد.

در این مراسم مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با بیان اینکه کارهای جدی و اساسی در جزیره کیش آغاز کرده‌ایم و برای به سرانجام رساندن آنها باید متعهد باشیم و از هیچ کوششی دریغ نکنیم؛ افزود: تعهد انجام کارها در فرایند پروژه‌ها عمرانی کیش، در گرو سرعت و کیفیت مطلوب است که نتایج آن، آثار بسیار خوبی را در بدنه سازمان خواهد گذاشت.

مظفری افزود: مسائل و پیشنهادهای مردمی که در قالب طرح‌ها و ایده‌های نو به سازمان منطقه آزادکیش ارائه می‌شود؛ قابل اجرا و عملیاتی است و نباید از کنار آنها ساده گذشت، بلکه باید موضوعات مطرح شده را پیگیری کنیم و با کیفیت بالا به سرانجام برسانیم.

وی با تاکید بر اینکه مرکز نوآوری و فناوری جزیره کیش باید به قطب فناوری در کشور تبدیل شود، اظهار داشت: حوزه‌های مختلف مدیریت سازمان به عنوان یک تیم مدیریتی با ایجاد هم‌افزایی، نقش مهمی برای محقق شدن این امر مهم دارند و باید در کنار هم برای رسیدن به یک جایگاه علمی تلاش کنیم.

مسعود توفیقی مدیرعامل موسسه آموزش علوم و فنون کیش گفت: در حوزه توسعه مدیریت سازمان بیست مورد چالش شناسایی شد که اساس و پایه‌های ماموریت سازمان را دچار مشکل کرده بود که برای بهبود ساختار سازمان مشکلات موجود رفع و برخی نیز در حال حل شدن است.

ناصر آخوندی معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به برنامه کوتاه‌مدت سازمان منطقه آزاد کیش افزود: با توجه به این که برنامه سه ساله توسط مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش تدوین و برای اجرا ابلاغ شده است، با هم‌افزایی، تعامل و همکاری تمامی بدنه سازمان، می‌توانیم کارها را به خوبی پیش ببریم.

آخوندی افزود: موسسه آموزشی علوم و فنون کیش با مدیریت جدید برای تحول و هم‌افزایی شرکت‌ها و سازمان‌های مرتبط با مباحث آموزشی و برگزاری کارگروه‌های تخصصی، می‌تواند نقش تاثیرگذاری در زمینه نو‌آوری و فناوری داشته باشد.

همچنین مصطفی خانزادی معاون عمرانی و زیر بنایی سازمان منطقه آزاد کیش در این مراسم درخصوص همکاری تنگانگ توسعه مدیریت سازمان با حوزه مدیریت خود افزود: حوزه توسعه مدیریت سازمان همکاری تنگاتنگی را برای پیشبرد پروژه‌های عمرانی در جزیره کیش با معاونت عمرانی و زیر بنایی سازمان داشته است و جا دارد از دکتر توفیقی تشکر و قدردانی کنم.

محمدرضا ویژه سرپرست معاونت توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش نیز گفت: انسجام و نظمی که در ساختار مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش است؛ قابل تحسین است و در راستای محقق شدن اهداف و رعایت ضوابط و مقرارت سازمان، از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود.

داریوش سلیمی دستیار مدیرعامل در حوزه علم و فناوری با بیان اینکه در هر جایگاه و پست سازمانی که هستیم و می‌توانیم کاری را انجام دهیم، باید شاکر خدا باشیم که فرصت خدمتگزاری به ایران اسلامی را داریم گفت: باید تلاش کنیم تا مرکز نو‌آوری جزیره کیش شکل بگیرد و در راستای رسیدن به اهداف آن مجموعه، سهیم باشیم.

گفتنی است؛ پیش از این داریوش سلیمی به عنوان مدیرعامل موسسه آموزشی علوم و فنون کیش عهده‌دار مسئولیت بود که در این مراسم از خدمات نامبرده و مسعود توفیقی که معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش بود قدردانی شد.