انتقال مواد اولیه و قطعات خودرویی سومین شرکت خودروسازی از منطقه آزاد چابهار

مدیر امور بازگانی سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: سومین شرکت خودرویی کشور آمادگی خود را جهت انتقال مواد اولیه و قطعات خودرویی از مسیر منطقه آزاد چابهار اعلام کرد. به گزارش مناطق آزاد، “علی رجبی” افزود: نخستین محموله وارداتی در نیمه اول خردادماه جاری وارد منطقه آزاد چابهار و از این مسیر ترخیص و به […]

مدیر امور بازگانی سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: سومین شرکت خودرویی کشور آمادگی خود را جهت انتقال مواد اولیه و قطعات خودرویی از مسیر منطقه آزاد چابهار اعلام کرد.

به گزارش مناطق آزاد، “علی رجبی” افزود: نخستین محموله وارداتی در نیمه اول خردادماه جاری وارد منطقه آزاد چابهار و از این مسیر ترخیص و به سایت شرکت انتقال خواهد یافت.

رجبی خاطرنشان ساخت: با حضور شرکت‌های معتبر خودروسازی در منطقه آزاد چابهار در آینده‌ای نزدیک این منطقه به قطب سوم خودروسازی تبدیل می‌شود.

مدیر امور بازرگانی سازمان منطقه آزاد چابهار، اظهار داشت: سومین کشتی از مبدأ کاندلای کشور هند به‌صورت مستقیم وارد این منطقه شده است.

وی با اعلام اینکه پیگیری و مذاکرات هدفمند در خصوص جذب شرکت‌های معتبر خارجی و داخلی صورت گرفته، اضافه کرد: سرمایه‌گذاران ترک فعال در حوزه تولید لوازم‌آرایشی و بهداشتی با محوریت صادرات به کشورهای عربی و آسیای میانه اعلام آمادگی نموده‌اند.