مدیرعامل شرکت نظارت بر ضوابط بهداشت انسانی و استاندارد قشم اعلام کرد:

انعقاد قرارداد نمایندگی شرکت‌MHCS قشم با شرکت ترکیه‌ای‌ARTIMET

مدیرعامل شرکت نظارت بر ضوابط بهداشت انسانی و استاندارد قشم از انعقاد قرارداد نمایندگی این شرکت و با شرکت ترکیه‌ای آرتمیت در حوزه نظارت و بازرسی کالا از مبداء خبر داد.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، شهروز آبراری لزرجانی ضمن تقدیر و تشکر از حمایت‌ها و پشتیبانی‌های حمیدرضا مومنی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: این قرارداد تحت عنوان واگذاری نمایندگی دفتر شرکت نظارت بر ضوابط بهداشت انسانی و استاندارد قشم در ترکیه به شرکت‌ARTIMET منعقد شد.

آبراری لزرجانی افزود: این قرارداد مورد تایید سازمان ملی استاندارد کشور و سفارت ایران در ترکیه بوده و با هدف تسهیل در ترخیص کالاهای وارداتی از ترکیه به ایران و به منظور آسان‌سازی خدمات ارائه شده به تجار و بازرگانان منعقد شده است.

به گفته وی، نمایندگی شرکت نظارت بر ضوابط بهداشت انسانی و استاندارد قشم، کالاهای وارداتی مشمول استاندارد را قبل از حمل به داخل کشور مورد بازرسی و تایید قرار داده و این امر موجب سرعت عمل بیشتری در هنگام ترخیص کالا در داخل کشور خواهد شد.

مدیرعامل شرکت نظارت بر ضوابط بهداشت انسانی و استاندارد قشم افزود: این شرکت و مجموعه فعال در آن در تلاش‌اند تا منطبق بر سیاست‌های دولت و سازمان منطقه آزاد قشم در پیشرفت نظام اقتصادی کشور گام برداشته و به اهداف بیشتری در سطح ملی و بین‌المللی دست یابند.