مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش مطرح کرد:

ایجاد رونق اقتصادی در کیش با کمک به بخش خصوصی توانمند

با حضور رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، تحویل 22سند از مجموع 500سند مالکیت به صاحبان غرفه‌های مرکز تجاری کیش، دوشنبه (‌22بهمن) آغاز شد و تا پایان سال جاری تمام مالکین غرفه‌ها، صاحب سند مالکیت خواهند شد.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، ابوالفضل ملک‌لو سرمایه‌گذار مرکز تجاری کیش ضمن قدردانی از تلاش‌های مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش و همچنین صبوری مالکین درخصوص پیگیری رفع مشکلات اسناد مالکیت غرفه‌ها، اظهار داشت: ضمن اینکه از سال‌۸۴ طبق مصوبه سازمان منطقه آزاد کیش هزینه صدور سند مالکیت غرفه‌ها پرداخت شده است، اما تاکنون هیچ همتی نسبت به صدور این مجوزها نشده بود که خوشبختانه با تدبیر، همت و جسارت غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش این مهم محقق گردید.

همچنین، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در مراسم تحویل اسناد مالکیت به صاحبان غرفه‌های مرکز تجاری کیش با گرامیداشت چهل و یکمین جشن پیروزی انقلاب اسلامی و بزرگداشت چهلمین روز شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی گفت: امروزه پیشرفت و توسعه کشور عزیزمان مرهون و مدیون خون شهدا است.

غلامحسین مظفری پنج اصل «پاکدستی، شفافیت، مردم‌داری،خدمت صادقانه به مردم و کمک به سرمایه‌گذاران توانمند» را به عنوان محورهای اساسی فعالیت سازمان منطقه آزاد کیش برشمرد و خاطرنشان کرد: بر مبنای این پنج اصل، تیم کاری و فضایی که در جزیره کیش حاکم بود، برای پیشبرد اهداف تعیین شده با اراده و باور قلبی و توکل به خدا کار خود را آغاز کرده‌ایم.

وی افزود: پروژه‌های نیمه‌تمام و متوقف شده در سطح جزیره کیش و موارد مشابه از موضوعات لاینحل نبود و با همکاری اعضای شورای تامین و امام جمعه کیش از تمام توان و ظرفیت برای حل مشکلات موجود و راه‌اندازی مجدد پروژه‌های نیمه‌تمام و متوقف شده استفاده کرده‌ایم‌.

رئیس هیات مدیره سازمان منطقه آزاد کیش با تاکید بر لزوم توجه سازمان به درآمدهای پایدار و بلندمدت گفت: نباید برای تامین هزینه‌های جاری دست به اقداماتی زد که آثار آن در بلندمدت به نفع جزیره نباشد و در این خصوص نیز صدور مجوز ساخت مراکز تجاری جدید در کیش متوقف شده است.

مظفری، سازمان، سرمایه‌گذاران و مردم را به حلقه‌های یک زنجیر متصل به هم عنوان کرد و افزود: حلقه‌های این زنجیر که از سازمان شروع می‌شود و به مردم ختم می‌شود اگر جایی این حلقه از زنجیر با مشکل مواجه شود سیستم دچار بحران خواهد شد؛ در واقع با جلب رضایت مردم می‌توانیم به کسب و کارها رونق دهیم.

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با بیان اینکه احیای جایگاه و اعتبار سرمایه‌گذاران برای سازمان منطقه آزاد کیش حائز اهمیت است، اظهار کرد: برای ارتقای سیستم ترمینال جدید فرودگاه کیش چهارصد میلیارد تومان بیشتر هزینه شده است تا بتوانیم آخرین تجهیزات را وارد کنیم و پروژه‌های زیرساختی را با برنامه‌ریزی بلندمدت سی ساله تعریف کرده‌ایم تا شاهده اجرای پروژه‌های جدید و باکیفیت در جزیره کیش باشیم.

ناصر آخوندی معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد کیش با بیان اینکه اگر امروز شاهده این اتفاق خوشایند هستیم مدیون حضور غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، مدیری دلسوز، ساده زیست و مردمی هستیم که برای حل مشکلات مردم از هیچ تلاشی فروگذار نیستند.

امام جمعه کیش نیز با اشاره به اینکه سازمان منطقه آزاد کیش در سالروز چهل و یکمین جشن پیروزی انقلاب اسلامی چنین اقدامی مسرت‌بخشی را انجام داده، بسیار کار مبارکی است که این اقدام  باعث آرامش فکر و خیال سرمایه‌گذارانی شد که سرمایه خود را به جزیره آورده‌اند.

حجت الاسلام و المسلمین احمد حسن‌زاده درخصوص متوقف شدن صدور مجوز مراکز تجاری افزود: مراکز تجاری باید مدیریت شود و با گسترش بخش‌های دیگر بتوانیم توسعه متوازن و متناسب در شهر داشته باشیم.

رحمان سادات نجفی مدیرعامل جامعه بازاریان کیش ضمن تشکر از تلاش‌های سازمان منطقه آزاد کیش اظهار داشت: امروز شاهده به ثمر رسیدن تلاش‌هایی هستیم که با همدلی، انسجام و اتحاد، سند‌های مرکز تجاری در اختیار مالکین قرار گرفت.

گفتنی است، با  توسعه  مرکز تجاری کیش، ۷۰۰واحد تجاری فعال دیگر به این مجموعه اضافه خواهد شد.

شایان ذکر است، در این مراسم غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، ناصر آخوندی معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری، سعید پورعلی معاون اجتماعی و فرهنگی، محمد پورسینا مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل و محمود افتاده مدیر حقوقی، امور قراردادها و املاک سازمان منطقه آزاد کیش، مدیران عامل شرکت‌های تابعه، حجت الاسلام و المسلمین احمد حسن‌زاده امام جمعه کیش، ابوالفضل ملک‌لو سرمایه‌گذار و اعضای هیات مدیره مرکز تجاری کیش  و مسئولین محلی نظامی و انتظامی جزیره کیش حضور داشتند.