ایجاد سامانه‌ای برای صدور مجوز ساخت و ساز در منطقه آزاد اروند

صدور مجوز برای ساخت و ساز در محدوده منطقه آزاد اروند تا پایان سال جاری به صورت الکترونیکی و غیرحضوری انجام خواهد شد. به گزارش اخبار آزاد مناطق، مدیر اطلاعات جغرافیایی و طرح‌های کلان توسعه زیرساخت این سازمان گفت: سامانه یکپارچه شهرداری الکترونیک در گام نخست و در راستای تحقق پروژه شهر هوشمند صدور مجوز […]

صدور مجوز برای ساخت و ساز در محدوده منطقه آزاد اروند تا پایان سال جاری به صورت الکترونیکی و غیرحضوری انجام خواهد شد.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، مدیر اطلاعات جغرافیایی و طرح‌های کلان توسعه زیرساخت این سازمان گفت: سامانه یکپارچه شهرداری الکترونیک در گام نخست و در راستای تحقق پروژه شهر هوشمند صدور مجوز ساخت و ساز در محدوده منطقه را اجرایی خواهد کرد.

مجید رحیمی قشقایی راه‌اندازی این سامانه را اقدامی موثر در جهت شفاف‌سازی، جلوگیری از هدررفت زمان و هزینه برای شهروندان متقاضی دانست و افزود: این افراد می‌توانند با وارد کردن مشخصات ملک خود، شرایط ساخت و ساز را از طریق اینترنت دریافت و عوارض آن را محاسبه و پرداخت نمایند و حتی بدون حضور در شهرداری‌ها مجوز خود را دریافت کنند.

وی همچنین بیان کرد: سامانه یکپارچه شهرداری الکترونیک با مشارکت و همکاری مدیریت زیرساخت‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان منطقه آزاد اروند و شهرداری‌های دو شهرستان در حال انجام است و تا پایان سال قابل بهره‌برداری خواهد بود.