با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی صورت پذیرفت:

بازدید اعضای کارگروه تخصصی شورایعالی مناطق آزاد از ظرفیت‌های تولیدی و بندری منطقه آزاد انزلی

 اعضای کارگروه تخصصی شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی شامل معاونین و مدیران دبیرخانه و نمایندگان وزرای عضو شورای‌عالی مناطق آزاد با حضور در منطقه آزاد انزلی از زیرساخت‌های تجاری و لجستیکی این منطقه آزاد بازدید کردند.

به گزارش اخبار مناطق آزاد، بازدید از سه واحد تولیدی و صادراتی مستقر در شهرک‌های صنعتی منطقه آزاد انزلی و بازدید از مجتمع بندری کاسپین و طرح‌های توسعه‌ای و زیرساخت‌های این بندر، از برنامه‌های نخستین روز حضور اعضای مجمع دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد در منطقه آزاد انزلی بود.

گفتنی است، اعضای کارگروه شورایعالی در ابتدا از مجموعه هپی‌لند یکی از واحدهای بزرگ تولیدکننده پوشاک کشور که فرصت اشتغال چند صد نفری را برای جوامع محلی ایجاد کرده است، بازدید و در جریان عملکرد این واحد تولیدی که هم در زمینه صادرات و تامین نیاز کشور فعالیت می‌کند، قرار گرفتند.

در ادامه، اعضای کارگروه شورایعالی از واحد تولیدی چوبکاران عصر نوین به عنوان صادرکننده نمونه کشوری که در زمینه تولید انواع پروفیلMDF، ورقMDF‌ با روکش‌های‌گلاس، دیوارپوش‌PVC، کف‌پوش، پارکت، صفحه کابینت و تایل سقفی برای استفاده در دکوراسیون داخلی فعالیت می‌کند، بازدید به عمل آوردند.

بازدید از مجموعه تولیدی کوروش پارس تولید‌کننده انواع لامپ به عنوان یکی از پروژه‌های سرمایه‌گذاری صددرصد خارجی، سومین برنامه بازدید از واحدهای تولیدی اعضای مجمع دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد در منطقه آزاد انزلی بود.

شایان ذکر است، در روز دوم سفر اعضای کارگروه تخصصی شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به منطقه آزاد انزلی، نشستی با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره و معاونین سازمان منطقه آزاد انزلی برگزار شد و گزارش عملکرد سازمان به اعضای کارگروه ارائه گردید.