بازدید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از پروژه‌های کیش و هندورابی

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با هدف بررسی وضعیت موجود جزایر کیش و هندورابی به لحاظ ظرفیت‌ها و امکانات از پروژه‌های گردشگری، عمرانی و زیرساختی دیدن کرد. به گزارش اخبار آزاد مناطق، غلامحسین مظفری به همراه معاونان، مشاوران و مدیران سازمان منطقه آزاد کیش و مدیران عامل شرکت‌های سرمایه گذاری و توسعه کیش، عمران آب […]

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با هدف بررسی وضعیت موجود جزایر کیش و هندورابی به لحاظ ظرفیت‌ها و امکانات از پروژه‌های گردشگری، عمرانی و زیرساختی دیدن کرد.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، غلامحسین مظفری به همراه معاونان، مشاوران و مدیران سازمان منطقه آزاد کیش و مدیران عامل شرکت‌های سرمایه گذاری و توسعه کیش، عمران آب و خدمات و بنادر و فرودگاه‌های منطقه آزاد کیش از پروژه‌های گردشگری، زیربنایی و فرهنگی کیش دیدن کردند.

در این بازدید که از پلاژ بانوان آغاز شد، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش و هیات همراه پیش از ساعت آغاز به کار پلاژ بانوان از بخش‌های مختلف این مجموعه تفریحی و ورزشی دیدن کردند و با توضیحاتی که توسط مصطفی خانزادی معاون عمرانی سازمان منطقه آزاد کیش ارائه شد، مظفری در جریان برنامه‌ریزی انجام شده برای جابجایی این مجموعه به محلی دیگر و اجرای پروژه جزیره مصنوعی قرار گرفت.

وی در ادامه این بازدید از بندرگاه تجاری و ترمینال مسافری دریایی دیدن کرد و با حضور در گمرک سازمان منطقه آزاد کیش، ضمن دیدار با کارکنان این اداره در گفت‌وگو با مدیر گمرک در جریان روند کار گمرک و مشکلات این حوزه قرار گرفت.

مصلای کیش، مقصد بعدی بازدید تیم مدیریتی سازمان منطقه آزاد کیش بود که با حضور حجت الاسلام و المسلمین حسن‌زاده امام جمعه کیش همراه شد. در این بازدید مدیرعامل شرکت عمران، آب و خدمات کیش گزارشی از اقدامات انجام شده و در دست انجام برای تکمیل فاز اول پروژه مصلای کیش ارائه کرد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در ادامه از سه پروژه فرودگاهی ترمینال جدید، سایت هلی‌پورت و پایگاه سوخت‌رسانی فرودگاهی دیدن کرد و در جریان روند ساخت این سه پروژه قرار گرفت.

همچنین غلامحسین مظفری با سفری چند ساعته به هندورابی از بندرگاه و فرودگاه این جزیره دیدن کرد.

هتل و روستای هندورابی بخش‌های دیگری بود که مورد بازدید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش و معاونان سازمان قرار گرفت.

گفتنی است، دکتر غلامحسین مظفری با هدف برنامه‌ریزی و تدوین نقشه راه در جهت رشد و توسعه این منطقه آزاد کشور به عنوان حلقه اتصال اقتصاد ملی و بین‌المللی، شناسایی وضعیت موجود کیش به لحاظ ظرفیت‌‌ها، زیرساخت‌ها، امکانات و پروژه‌ها را در دستور کار قرار داده است.