با هدف ارائه خدمات بهینه به گردشگران:منازل استیجاری کیش در نوروز ۹۷ ساماندهی می شود

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش از ساماندهی منازل استیجاری برای اسکان موقت گردشگران نوروزی خبر داد. به گزارش مناطق آزاد، در راستای ارائه خدمات مطلوب در حوزه اسکان گردشگران در نوروز ۹۷ منازل استیجاری در جزیره کیش ساماندهی می‌شوند. بر اساس این گزارش علیرضا قائدیان با بیان اینکه ستاد تسهیلات نوروزی سازمان منطقه آزاد […]

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش از ساماندهی منازل استیجاری برای اسکان موقت گردشگران نوروزی خبر داد.

به گزارش مناطق آزاد، در راستای ارائه خدمات مطلوب در حوزه اسکان گردشگران در نوروز ۹۷ منازل استیجاری در جزیره کیش ساماندهی می‌شوند.

بر اساس این گزارش علیرضا قائدیان با بیان اینکه ستاد تسهیلات نوروزی سازمان منطقه آزاد کیش با همکاری جامعه هتلداران و اداره نظارت بر اماکن عمومی کیش، طرح ساماندهی منازل استیجاری را در نوروز ۹۷ اجرا می‌کنند تصریح کرد: با توجه به محدودیت ظرفیت پذیرش هتل‌ها و مراکز اقامتی کیش و افزایش حضور گردشگران در تعطیلات نوروزی، معاونت گردشگری با هماهنگی جامعه هتلداران و اداره نظارت بر اماکن عمومی کیش، بانک اطلاعاتی جامعی از منازل استیجاری سطح جزیره را تهیه کرده و اجرای طرح ساماندهی این منازل را در دستور کار قرار دادند.

به گفته دبیر ستاد تسیهلات نوروزی کیش متقاضیانی که قصد دارند با اجاره منازل خود در تعطیلات نوروز به گردشگران خدمات مناسبی ارائه کنند می‌توانند از تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۱۶  با مراجعه به دفتر جامعه هتلداران واقع در برج صدف، طبقه هفتم، واحد ۷۰۶ به شماره تماس ۹-۴۴۴۵۳۳۳۷ نسبت به ارایه مشخصات واحد مربوطه و اخذ مجوز اقدام نمایند.

وی افزود: بازدید از منازل و نرخ‌ گذاری با حضور نماینده جامعه هتلداران بلافاصله بعد از ثبت‌ نام انجام خواهد شد و پس از کسب تأییدیه لازم، این منازل استیجاری از طریق جامعه هتلداران در اختیار گردشگران قرار خواهد گرفت.

لازم به ذکر است سازمان منطقه آزاد کیش در قبال گردشگرانی که از هر طریق به جز مراجعه به جامعه هتلداران در منازل استیجاری اقامت کرده‌اند مسئولیتی نداشته و پاسخگوی مشکلات احتمالی آنها نخواهد بود.