در دیدار مدیرعامل منطقه آزاد قشم با فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مطرح شد:

برقراری امنیت، شرط رونق گردشگری و جذب سرمایه‌گذاری در قشم

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با حضور در مقر فرماندهی نیروی انتظامی قشم، با سرهنگ حسین الهی فرمانده نیروی انتظامی این شهرستان دیدار کرد.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، حمیدرضا مومنی در این دیدار ضمن تشکر و قدردانی از زحمات نیروهای انتظامی قشم در راستای برقراری امنیت در سطح جزیره، اظهار کرد: امنیت پایدار قشم با مدیریت ارزشمند فرماندهی و حضور مقتدرانه نیروهای انتظامی در این منطقه حاصل شده است.

وی تصریح کرد: رونق گردشگری در جزیره و تامین امنیت گردشگران و همچنین نظم عمومی در شهرستان قشم، با همدلی تمامی نیروها و نهادهای اجرایی در جزیره فراهم خواهد شد و این مهم با هماهنگی و تلاش شبانه‌روزی نیروهای انتظامی امکان‌پذیر می‌شود.

رئیس هیات مدیره سازمان منطقه آزاد قشم افزود: موفقیت سازمان منطقه آزاد قشم در جذب سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی در سایه امنیت و آرامش حاکم بر این منطقه ممکن شده و این موفقیت را مرهون خدمات تلاشگران تامین کننده امنیت است.

به گفته مومنی، هیچ فعالیتی بدون شرایط نظم و امنیت به موفقیت نمی‌رسد و زندگی بدون نظم و امنیت معنا و مفهوم واقعی پیدا نمی‌کند.

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با بیان اینکه ایجاد نظم و امنیت در جامعه به عنوان دو ماموریت مهم نیروهای انتظامی است، ادامه داد: همکاری مردم قشم با نیروهای تامین کننده امنیت، موجب بالا رفتن سطح امنیت در این منطقه می‌شود و تقویت این ارتباط نتایج مثبتی را برای جزیره به همراه خواهد داشت.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان قشم نیز در این دیدار، با قدردانی از حمایت‌های مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از نیروهای تامین کننده امنیت، خاطرنشان کرد: جزیره قشم به عنوان یک جزیره مهم و استراتژیک ظرفیت‌های مهمی در حوزه سرمایه‌گذاری و گردشگری دارد که امنیت، مهم‌ترین عامل ورود گردشگران و جذب سرمایه‌گذاران محسوب می‌شود.

سرهنگ حسین الهی با تاکید بر ضرورت برنامه‌ریزی در جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی در جزیره قشم، تصریح کرد: نیروی انتظامی برای حاکمیت امنیت پایدار در این منطقه از هیچ کوششی فروگذار نیستند و همچنان برای بقای نام قشم در زمره امن‌ترین شهرستان‌های ایران تلاش می‌کنند.

وی افزود: با هماهنگی بیشتر میان نیروهای انتظامی و سازمان منطقه آزاد قشم و با افزایش آگاهی و اطلاع‌رسانی میان شهروندان، گردشگران و فضاهای گردشگری با سرعت بیشتری می‌توانیم به حل برخی مشکلات امنیتی و آسیب‌های اجتماعی بپردازیم.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان قشم در پایان این دیدار یادآور شد: برقراری امنیت در تمام نقاط جزیره قشم به عنوان یکی از مقاصد اصلی گردشگری و اقتصادی کشور، بسیار با اهمیت است و نیروهای انتظامی با تمام قوا و بدون هیچ چشم داشتی برای ایجاد امنیت تلاش می‌کنند.