برنامه‌ریزی برای برقراری مسیرهای پروازی جدید در فرودگاه پیام

معاون هوانوردی و امور فرودگاهی شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام از برنامه‌ریزی برای برقراری پروازهای جدید در مسیرهای مشهد، کیش، کرمانشاه و ایلام خبر داد. به گزارش اخبار آزاد مناطق، منوچهر اتقیایی با اعلام این خبر گفت: استقبال از پروازهای مسافری فرودگاه پیام از سوی مردم افزایش چشمگیری پیدا کرده و تقاضای […]

معاون هوانوردی و امور فرودگاهی شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام از برنامه‌ریزی برای برقراری پروازهای جدید در مسیرهای مشهد، کیش، کرمانشاه و ایلام خبر داد.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، منوچهر اتقیایی با اعلام این خبر گفت: استقبال از پروازهای مسافری فرودگاه پیام از سوی مردم افزایش چشمگیری پیدا کرده و تقاضای برقراری مسیرهای جدید از سوی مردم بسیار زیاد شده است.

اتقیایی با اشاره به فرارسیدن ایام اربعین حسینی افزود: فرودگاه پیام با امکانات خوب موجود امکان ارائه خدمات به پروازهای بین‌المللی در مسیر نجف اشرف را دارا می‌باشد و این موضوع به اطلاع مراجع ذیربط رسیده است، هرچند فرصت کمی برای برنامه‌ریزی این پروازها وجود دارد؛ علی‌ایحال فعلا برای خدمات‌رسانی بهتر به زائرین اباعبدالله‌الحسین در حال رایزنی برای برقراری پرواز فوق‌العاده در مسیر کرمانشاه و ایلام هستیم و امیدواریم چند پرواز در این مسیرها دایر نماییم تا سهمی در خدمت به زائرین اربعین داشته باشیم.

وی با اشاره به انجام منظم پروازهای مسیر مشهد گفت: پرواز های مسیر کرج-‌مشهد و بلعکس از فرودگاه پیام در روزهای چهارشنبه و جمعه به صورت منظم و با استقبال مردم در حال انجام است و انشاالله در آبان‌ماه حداقل دو پرواز دیگر در این مسیر در سایر روزها برقرار می‌گردد تا مردم استان البرز گزینه‌های بیشتری برای سفر به مشهد مقدس در اختیار داشته باشند.

معاون هوانوردی و امور فرودگاهی شرکت پیام در پاسخ به سوال خبرنگاری درخصوص زمان برقراری پرواز در مسیر کیش و سایر مسیرها افزود: متقاضی زیادی برای برقراری پرواز در مسیر کیش وجود دارد که با مذاکرات صورت گرفته انشاالله هواپیمایی کیش‌ایر قول داده است در آبان‌ماه حتما این پرواز را دو روز در هفته از کرج به کیش برقرار نماید. برای سایر مسیرهای پر متقاضی مثل اهواز و بندرعباس نیز در حال مذاکره هستیم و زمان دقیق برقراری این پروازها متعاقبا اطلاع‌رسانی خواهد شد.