برگزاری اولین نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری و توانمندی‌های صادراتی در منطقه آزاد انزلی

منطقه آزاد انزلی میزبان رویدادی متفاوت در عرصه بورس، بیمه و بانکداری و نیز توانمندی‌های صادراتی است.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، اولین نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری (بورس، بیمه و بانک) و توانمندی‌های صادراتی EIBEX 2019 َََANZALI در تاریخ پنجم تا هشتم شهریورماه سال جاری با رویکردی متفاوت با حضور جمعی از شرکت‌های توانمند داخلی، کارشناسان و متخصصان بازار مالی در مرکز نمایشگاه‌ها و همایش‌های بین‌المللی منطقه آزاد انزلی برپا می‌شود.

این نمایشگاه که به دعوت اتاق بازرگانی، صنایع و معادن رشت با همکاری سازمان منطقه آزاد انزلی برگزار خواهد شد؛ از بازدید سرمایه‌گذاران و شرکت‌های حوزه کشورهای همسود‌(CIS) بهره می‌برد؛ فرصت ارزشمندی است تا شرکت‌های فعال، دستاوردها و خدمات خود را در معرض بازدید دست‌اندرکاران و متخصصان این عرصه قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این عرصه، فعالیت‌ها و نوآوری‌های آتی خود را معرفی کنند.

دست اندرکاران این نمایشگاه تلاش دارند که در نخستین دوره برگزاری این رویداد، از همه توان و ظرفیت‌های استان گیلان بهره برده و با برگزاری هرچه باشکوه‌تر این نمایشگاه، موجب افزایش ارتباط و آگاهی مردم از بازار مالی و خدمات آن و ارائه توانمندی‌های داخلی در هر سه حوزه بورس، بانک و بیمه را فراهم سازند.

اتاق بازرگانی رشت، سازمان منطقه آزاد تجاری-صنعتی انزلی، شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه انزلی و انجمن سرمایه‌گذاران و کارآفرینان منطقه آزاد انزلی از حامیان اصلی برگزاری این رویداد هستند.

لازم به ذکر است، علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبگاه Anzalieibex.ir مراجعه کرده و یا با شماره تلفن های ۰۳۱۳۳۴۶۲۱۷۹ و ۰۹۹۰۱۱۷۷۶۸۴ تماس بگیرند.