برگزاری جلسه هم‌اندیشی جشنواره بانوی شایسته اروند در سازمان منطقه آزاد اروند

جشنواره بانوی شایسته اروند با هدف شناسایی و توانمندسازی زنان تاثیرگذار شهرستان‌های آبادان و خرمشهر، در روز میلاد حضرت زینب (س) برگزار خواهد شد. به گزارش اخبار آزاد مناطق، در راستای سلسله جلسات هم‌اندیشی این جشنواره مردمی که برای دومین سال پیاپی در منطقه آزاد اروند برگزار خواهد شد، سازمان منطقه آزاد اروند برای شنیدن […]

جشنواره بانوی شایسته اروند با هدف شناسایی و توانمندسازی زنان تاثیرگذار شهرستان‌های آبادان و خرمشهر، در روز میلاد حضرت زینب (س) برگزار خواهد شد.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، در راستای سلسله جلسات هم‌اندیشی این جشنواره مردمی که برای دومین سال پیاپی در منطقه آزاد اروند برگزار خواهد شد، سازمان منطقه آزاد اروند برای شنیدن صحبت‌های دبیران مراسم میزبان متولیان این جشنواره شد.

این نشست دوستانه که با حضور قدرت‌اله طمیمیان سرپرست معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری، سیدمرتضی نعمت زاده مشاور فرهنگی مدیرعامل، مریم منصوری دستیار ویژه مدیرعامل در امور بانوان و تنی چند از دیگر مدیران سازمان منطقه آزاد اروند برگزار شد، بیشتر جهت اطلاع از رویکرد و اهداف این جشنواره بود.

قدرت‌اله طمیمیان ضمن ارزشمند خواندن اصل برنامه متذکر شد: اگر قرار است جشنواره‌ای در خصوص تقدیر از بانوان شایسته منطقه برگزار شود، باید تلاش کرد این برنامه به نحو احسن و با بهترین بازتاب معنوی و اجتماعی شکل بگیرد.

طمیمیان تاکید کرد: اگر سازمان بخواهد در اجرای این مراسم ورود کند، قطعا باید انتخاب‌ها براساس شاخص های معتبر و استاندارد باشد و سازمان ما نیز باید همچون دیگر نهادها و ادارات دولتی نظیر آموزش و پرورش، بهزیستی، دانشگاه پیام نور، دانشکده علوم پزشکی و… فقط نقش حمایتی داشته باشد.

سیدمرتضی نعمت‌زاده نیز به این مهم اشاره کرد که حضور سازمان منطقه آزاد اروند در این رویداد فرهنگی قطعا باید مشارکتی باشد نه محوری؛ چراکه هر چه این مراسم ساده و مردمی‌تر باشد اثرگذاری‌اش بیشتر خواهد بود و با اقبال بیشتری مواجه خواهد شد.