برگزاری دومین جشنواره سقوط آزاد قشم

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه بین‌المللی قشم از برگزاری دومین جشنواره سقوط آزاد قشم در سایت روستای نقاشه در حومه فرودگاه این جزیره خبر داد. به گزارش اخبار آزاد مناطق، مجتبی شمس‌نژاد با اعلام این خبر بیان داشت: دومین جشنواره سقوط آزاد قشم با مشارکت سازمان منطقه آزاد […]

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه بین‌المللی قشم از برگزاری دومین جشنواره سقوط آزاد قشم در سایت روستای نقاشه در حومه فرودگاه این جزیره خبر داد.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، مجتبی شمس‌نژاد با اعلام این خبر بیان داشت: دومین جشنواره سقوط آزاد قشم با مشارکت سازمان منطقه آزاد قشم و شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه قشم در دو بخش آموزشی و تمرینی در حال برگزاری است.

وی ادامه داد: در بخش آموزشی این جشنواره، ۱۲مربی در سه  گروه پکینگ چتر، پرش‌های گروهی و پرش با لباس‌های باله‌دار با نام “وینگ سوت” به ۵۸شرکت‌کننده آموزش دادند.

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه بین‌المللی قشم افزود: بخش تمرینی که با حضور برترین‌های کشور در حوزه ورزش‌های هوایی همراه است نیز در سه گروه اجرای پرش‌های تفریحی تندم، دوره های سقوط آزاد‌AFF و استاتیک لاین، برگزار می‌شود.

شمس‌نژاد با اشاره به شرکت ۱۰بانوی ورزشکار در بخش تمرین این جشنواره اظهار کرد: امیدواریم بانوان علاقه‌مند به ورزش‌های هوایی با مشارکت بیشتر خود، به توسعه و گسترش ورزش‌های هوایی در جزیره گردشگری قشم کمک کنند.

به گفته رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه بین‌المللی قشم، دومین جشنواره سقوط آزاد قشم از تاریخ ۲۳ تا ۳۰آذرماه در سایت روستای نقاشه در حومه فرودگاه قشم در حال برگزاری است.