برگزاری همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری در منطقه آزاد چابهار

دبیر همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری چابهار گفت: این همایش ۲۹ و ۳۰دی ماه با حضور سرمایه‌گذاران عمدتا بومی سیستان و بلوچستان و مقامات اجرایی و ارشد کشوری در منطقه آزاد چابهار برگزار می‌شود. به گزارش اخبار آزاد مناطق، فرزین حقدل افزود: تمرکز این همایش دعوت از سرمایه‌گذاران بومی سیستان و بلوچستان و معرفی و ارائه فرصت‌های […]

دبیر همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری چابهار گفت: این همایش ۲۹ و ۳۰دی ماه با حضور سرمایه‌گذاران عمدتا بومی سیستان و بلوچستان و مقامات اجرایی و ارشد کشوری در منطقه آزاد چابهار برگزار می‌شود.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، فرزین حقدل افزود: تمرکز این همایش دعوت از سرمایه‌گذاران بومی سیستان و بلوچستان و معرفی و ارائه فرصت‌های سرمایه‌گذاری منطقه آزاد چابهار و سیستان و بلوچستان به آنها است.

حقدل با بیان اینکه همایش با مشارکت استانداری سیستان و بلوچستان و منطقه آزاد چابهار برگزار می‌شود، گفت: تعداد زیادی از سرمایه‌گذاران و سرمایه‌داران بومی بلوچستان هم‌اکنون در کشورهای دیگر همچون کشورهای حاشیه خلیج فارس مشغول هستند و دیدی نسبت به فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان خودشان ندارند. با اتاق‌های بازرگانی ارتباط برقرار کردیم و این سرمایه‌گذاران را برای شرکت در این همایش به چابهار دعوت نمودیم.

مدیرعامل شرکت توسعه تجارت منطقه آزاد چابهار تصریح کرد: در این همایش، پنل‌های مختلفی همچون شیلات و کشاورزی، صنایع کوچک، صنایع سنگین مانند نفت و گاز و پتروشیمی و گردشگری برگزار می‌شود و سرمایه‌گذاران با فرصت‌های سرمایه‌گذاری چابهار، منطقه آزاد و استان سیستان و بلوچستان آشنا می‌شوند.

دبیر همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری چابهار گفت: این همایش ۲۸ و ۲۹دی‌ماه با حضور نمایندگان مجلس، برخی از مقامات اجرایی همچون وزرا و هم‌چنین مسئولان سیستان و بلوچستان در سالن همایش‌های بین‌المللی منطقه آزاد چابهار برگزار می‌شود.