برگزاری “همایش معاونین اقتصادی و سرمایه‌گذاری مناطق آزاد کشور” به میزبانی منطقه آزاد چابهار

? عضو هیات مدیره و معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد چابهار، گفت: “همایش معاونین اقتصادی و سرمایه‌گذاری مناطق آزاد کشور” به میزبانی سازمان در مرکز همایش‌های بین‌المللی منطقه آزاد چابهار ۲۸ تا ۲۹آذرماه‌۹۷ برگزار می‌شود. ? به گزارش اخبار آزاد مناطق، غلامرضا پناه، افزود: در این همایش اکبر افتخاری معاون تولید، صادرات و […]

? عضو هیات مدیره و معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد چابهار، گفت: “همایش معاونین اقتصادی و سرمایه‌گذاری مناطق آزاد کشور” به میزبانی سازمان در مرکز همایش‌های بین‌المللی منطقه آزاد چابهار ۲۸ تا ۲۹آذرماه‌۹۷ برگزار می‌شود.

? به گزارش اخبار آزاد مناطق، غلامرضا پناه، افزود: در این همایش اکبر افتخاری معاون تولید، صادرات و فناوری اطلاعات و جمعی از مدیران دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد کشور نیز حضور خواهند داشت که نشست‌های تخصصی مشترک، کارگروه‌ها و ارائه پلتفرم توسط شرکت‌کنندگان از برنامه‌ها و موضوعات این همایش هستند.

? وی گفت: ارایه پلتفرم‌های نوین کسب‌وکار و نشست مشترک سککوک، ارائه صندوق حمایت و ضمانت تولیدکنندگان، سرمایه‌گذاران و واحدهای کسب و کار از دیگر برنامه‌های این همایش می‌باشند.

? پناه افزود: تشکیل کارگروه‌های گمرک و تجارت با حضور مدیران گمرک و بازرگانی، تسهیل تولیدکنندگان با حضور مدیران صنایع و توسعه فناوری نوین با حضور مدیران سرمایه‌گذاری مناطق آزاد کشور برگزار می‌شود.

? معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: بازدید از واحدهای منتخب تولیدی، دانشگاه بین‌المللی چابهار و افتتاح مرکزنوآوری منطقه آزاد چابهار از دیگر برنامه‌های این همایش هستند.

? گفتنی است؛ شرکت کنندگان در این همایش از مراکز تفریحی و توریستی چابهار بازدید خواهند کرد.